אושיית רשת מארה"ב נעצרה בחשד שהתעללה בכלב שלה במטרה להשיג יותר עוקבים ברשתות החברתיות. הפרשה התפוצצה בשבועות האחרונים אחרי שמספר אנשים התקשרו לרשויות האכיפה במדינת ג'ורג'יה והתלוננו שבריטני ג'ונסון (20) פוגעת בגור הכלבים בן החצי שנה שלה.

ג'ונסון, המוכרת ברשת בתור Lovely Peaches, תיעדה את עצמה מתעללת בכלב בשידור חי באינסטגרם. צופים מודאגים העבירו למשטרה סרטונים מהשידור, בהם אפשר לראות את אושיית הרשת בועטת בכלבלב ואפילו חונקת אותו.

View this post on Instagram

A post shared by Lovely Peaches (@lovelypeachesmusicforever2001)

בריטני ג'ונסון (צילום: lovelypeachesmusicforever2001, מתוך instagram)
צילום מסך מתוך אחד הסרטונים של ג'ונסון | צילום: lovelypeachesmusicforever2001, מתוך instagram

חוקרים עימתו את אושיית הרשת עם הראיות נגדה, כולל סרטונים בהם היא מדברת על כך שהיא "תפגע או תהרוג את הכלב בשביל להשיג יותר עוקבים ברשתות החברתיות". גורמים המעורים בפרטי החקירה סיפרו לכתבי עיתון ה- Atlanta Journal-Constitution כי ג'ונסון הודתה במעשיה ואפילו סיפרה שפעם היא ריססה בושם אל תוך עיניו של גור הכלבים.

בעקבות התפוצצות הפרשה, ג'ונסון מסרה את גור הכלבים לידי המחלקה הווטרינרית של מחוז דקלב. היא נעצרה מאוחר יותר בעוון התעללות בבעלי חיים, אבל שוחררה בערבות של 2,500 דולרים. כמו כן, בית המשפט אסר עליה לאמץ או לטפל בבעלי חיים נוספים. מועד המשפט שלה טרם נקבע.

גולשים רבים שיבחו את רשויות האכיפה במחוז על מעצרה של ג'ונסון, אותה הם הגדירו כמתעללת סדרתית בבעלי חיים. "האישה הזאת דיברה בפתיחות על זה שהיא הייתה שוברת לכלבים שלה את הרגליים רק בגלל שהם השתינו לה בבית", כתב אחד הגולשים. "אני לא מסוגל לדמיין איזה דברים היא עשתה שאנחנו לא מודעים אליהם".