תושבי אוסטרליה מזועזעים מן הדיווחים על רצח מרובע ואכזרי לאין שיעור ברחובות העיר בריסביין. רוואן בקסטר, ספורטאי מקומי בן 42, שרף את בני משפחתו למוות ואז התאבד בדקירות סכין.

עדי ראייה שהיו באזור תיארו את האימה שהתחוללה בשעות הבוקר, כאשר שחקן הרוגבי האוסטרלי לשעבר הצית את מכוניתה של האנה, אשתו בת ה-31, בזמן שזו עמדה להסיע לביה"ס את שלושת ילדיה (הצעיר ביניהם בן 3). ארון סנל, אחד השכנים, סיפר כיצד ראה את האם הצעירה רצה בעודה בוערת וצורחת באימה "הוא שפך עליי דלק".

"יצאתי מהבית אחרי שחייגתי לכוחות ההצלה וראיתי את האנה", סיפר סנל. "עלה ממנה עשן ועלתה בלהבות. בשלב הזה, עוברי אורח הגיעו למקום וניסו לכבות את האש בשביל לחלץ את הילדים" – אבל זה היה מאוחר מדי. אליה בת ה-6, ליאנה בת ה-4 וטריי בן ה-3 נשרפו למוות בתוך המכונית.

סנל הוסיף כי רגעים ספורים לאחר מכן, רוואן ניגש למכוניתו והוציא להב מתא הכפפות. הבעל מנע מתושבי האזור לעזור לאשתו, לפני שהפנה את הנשק כלפי עצמו והחל לדקור את עצמו עד מוות. האנה פונתה לביה"ח המקומי במצב אנוש, שם נקבע מותה כמה שעות מאוחר יותר.

מקורבים וחברים של בני הזוג הזדעזעו מהתקרית וסיפרו כי השניים נפרדו כמה חודשים קודם לכן. "הוא היה במצב גרוע מאוד מבחינה נפשית מאז הפרידה", סיפר ג'ואי אברהם, חברו של רוואן. "אנשים שהכירו אותו וראו אותו לפני שבוע ידעו עד כמה מצבו החמיר. הייתה לו משפחה נפלאה וילדים יפהפיים. לא הייתי מעריך בחיים שהוא יוכל לעשות דבר כזה".