אם צעירה ממערב אנגליה הזדעזע לגלות שאורח לא רצוי התגורר יחד איתה בבית במשך חודשים ארוכים. איימי בירץ', בת 20 מן העיר אקסטר, תיארה לכתבים מקומיים את הרגע הנוראי שבו גילתה כי בן זוגה לשעבר, ארון צ'ידגי בן ה-25, פרץ אל דירתה ללא ידיעתה והתגורר בעליית הגג.

בירץ' הכירה את צ'ידגי כאשר ברחה מביתה בגיל 17. תחילה מערכת היחסים שלהם הייתה חמימה, לאחר שזה הציעה לה לגור איתו במאהל מאולתר יחד עם חבריו. לאורך השנים, השניים הצליחו לחסוך מספיק כסף בשביל לשכור דירה ואפילו הביאו ילד לעולם. למרות זאת, הזוגיות שלהם עלתה על שרטון כאשר צ'ידגי החל להתעלל בבירץ'.

האם הצעירה נפרדה מצ'ידגי, אך זה לא מנע ממנו להמשיך לעקוב אחריה לכל מקום. בשלב מסוים, היא אפילו הוציאה נגדו צו הרחקה, אבל אפילו זה לא עצר בעדו. בן זוגה לשעבר הפר את הצו פעמיים, לפני שנשלח לרצות 7 חודשי מאסר בגין תקיפה - אך גם זה לא גרם לו להפסיק. אחרי מספר חודשים שלא שמעה ממנו דבר ומספר מעברי דירה ברחבי אנגליה, בירץ' הזדעזע לגלות שצ'ידגי חי ביחד איתה בבית.

האם הצעירה מספרת כי החלה לחשוד שמשהו לא בסדר, כאשר היא מצאה כלי אוכל משומשים בכיור שלה. בשלב מסוים, היא הבחינה גם כי מספר סדינים ושמיכות נעלמו מארון המצעים שלה. בסופו של דבר, בירץ' מצאה את בן זוגה לשעבר מסתתר בעליית הגג של הדירה.

"צרחתי עליו שיצא מהדירה שלי", היא סיפרה. "התפתח בינינו ריב שבמהלכו, הוא אמר לי שהוא מקווה שאני אאבד את הבן שלי. אחר כך הוא ברח מהדירה". לאחר התקרית, צ'דגי נעצר שוב על ידי הרשויות ונשפט שוב על הפרת צו הרחקה.

בית המשפט המקומי גזר עליו 4 חודשי מאסר בפועל ועוד 11 חודשי מאסר על תנאי. כמו כן, הם חידשו את תוקף צו ההרחקה עד לשנת 2024. בירץ' מספרת שהיא מרוצה מגזר הדין וטוענת כי הרשויות עוקבות כעת אחרי צ'ידגי באופן צמוד. מעבר לזה, היא מקווה שהסיפור שלה יגרום לנשים אחרות להבין שיש גורמים ברשויות שמוכנים לעזור להן בשעת צרה - והן לא צריכות לחיות בפחד.