גבוה ונמוכה (צילום: Barcroft USA / מריה אנדרדה)
הזוג המוזר | צילום: Barcroft USA / מריה אנדרדה

הוא היה נבוך מגובהו כל חייו ולא יצא מביתו, אך מצא אהבה מפתיעה. ג'וליסון פרננדז דה סילבה, 28, המתנשא לגובה של 2.33 מטרים, פיתח ענקיות (מחלה הורמונלית הגורמת לגדילת יתר) בילדותו וגבה במהירות. הוא עזב את בית הספר בשל בריונות ולאחר מכן סרב לעזוב את בית המשפחה במשך שנים. בסופו של דבר מצא את אושרו כשפגש באיוום מדירוס, בחורה בת 21 בגובה 1.52 מטרים, אותה הכיר באינטרנט. "זאת הייתה אהבה ממבט ראשון," אמר. "הוקסמתי ממנה. אני רוצה להיות איתה כל הזמן. הגובה לא משנה לי".

הבדלי הגובה העצומים בין השניים לאל ספק גורמים לאנשים לסובב את ראשיהם. סקרנותם מתמקדת בחיי האהבה של השניים. "שואלים אותי הרבה על זה ובהתחלה זה עצבן אותי, אבל היום אני רגיל לזה", הסביר ג'וליסון, "אני לוקח את זה ברוח טובה".

ג'וליסון גדל בכפר קטן בצפון ברזיל אמו סיפרה : "מגיל צעיר ידעתי שמשהו לא לגמרי בסדר", היא נזכרת כי נאלצה לקנות עוד ועוד זוגות נעליים חדשים כבר בינקותו, "הרופאים אמרו שהוא סתם תינוק גדול והיה יפסיק לגדול בסופו של דבר. אז חיכינו שיפסיק לגדול - הוא עדיין לא הפסיק". הרופאים גילו מאוחר יותר שיש לו גידול שפיר בבלוטת יותרת המוח, הגורמת לגוף שלו לייצר כמויות בלתי מבוקרות של הורמון גדילה. 

בשנת 2007, לאחר שיכנועים מצד משפחתו, הוא הסכים להסיר את הגידול באמצעות ניתוח לייזר שבוצע דרך אפו. הניתוח הצליח להאט את הצמיחה שלו, אבל הוא עדיין צמח עוד 4 סנטימטרים לגובה הנוכחי שלו.

גבוה ונמוכה (צילום: Barcroft USA / מריה אנדרדה)
החצי השני שלו, או חצי ממנו | צילום: Barcroft USA / מריה אנדרדה

לאחרונה הוכתר בתור האיש הכי גבוה בברזיל, הפך למוכר בכל בית, ואף החל למשוך אליו מעריצים, כולל אישה אחת מיוחדת. היא פנתה אליו בפייסבוק כדי לאחל לו יום הולדת שמח, הם החליפו מספרים לפני והתחילו לצאת. "חשבתי שהכל בה יפה - במיוחד עיניה".

כעבור שנה הם נישאו. איוום, שמקווה למצוא עבודה כמעצבת שיער, חששה בתחילה מלהגיע למצב אינטימי. "הייתה בי מידה מסוימת של פחד", היא אמרה. "פחדתי שזה לא יסתדר. אבל זה היה בסדר. יש לנו חיי אהבה נורמליים". כעת השניים מנסים להקים משפחה.

(מקור)