לאורן וג'סטין (צילום: CNN)
לפני השינוי | צילום: CNN

לפעמים כל מה שצריך בחיים זאת סטירה חזקה בפרצוף כדי להבין שהגיע הזמן לשינוי.

יום אחד כאשר היה בעבודה, ג'אסטין שלטון חש ברע. כעבור כמה שעות הוא היה במיון, ושם הרופאים אמרו לו שאולי יש לו דלקת כליות. כדי לוודא את העניין הן רצו לצלם את גופו, אבל הייתה רק בעיה אחת - הוא היה כבד מדי, ולכן אי אפשר היה להעלות אותו על המכונה. בסופו של דבר, הרופאים החליטו להתייחס לבעיה שלו כאל דלקת כליות למרות שאי אפשר היה לוודא את זה, ולטפל בכך במלוא החומרה.

באותה תקופה ג'אסטין היה בן 25 ושקל 268 קילו.

שנתיים מאוחר יותר, אשתו של ג'אסטין, לאורן, הובהלה לבית החולים כדי להסיר את כיס המרה - ניתוח שהיא הייתה חייבת לעשות בעקבות בעיות המשקל העודף שלה. לאורן שקלה באותו זמן 154 קילו.

הבעיות הרפואיות לא היו הבעיות היחידות של ג'אסטין ולאורן. הם התקשו לטוס בגלל המשקל (לאורן לא הצליחה לחגור את חגורת הבטיחות), הם לא יכלו לעלות על מתקני השעשועים בלונה פארק ועוד דברים יומיומיים שפשוט הפכו לבלתי אפשריים.

אחרי מצבי החירום בבית החולים, השניים, שגרים בטנסי, ארה"ב, החליטו להפוך את סגנון חייהם - והצליחו בכך בגדול. בשנתיים האחרונות הם הצליחו להוריד ביחד קרוב ל-250 קילו.

לאורן וג'סטין (צילום: CNN)
מזהים? | צילום: CNN

הדרך לא הייתה פשוטה. הזוג שינה לגמרי את הרגלי האכילה שלו, והחל בשגרה יומיומית של תרגילים אותם הכתיבו להם מומחים בהורדה במשקל לפי תכנית מיוחדת אשר נבנתה עבורם. הם התחילו באיזי - הליכות בפארק ושחייה - ויותר מאוחר הצטרפו למכון כושר, שם בילו שישה ימים בשבוע.

המהפך, כפי שאפשר לראות בתמונות, מדהים - נראה כאילו מדובר בשני אנשים שונים. "אני עדיין לא חושבת על עצמי כאישה רזה כמו שרואים בתמונות או כמו שאנשים אומרים לי", אומרת לאורן, אבל מוסיפה בחיוך - "זה ניצחון גדול. החיים שלנו השתנו לגמרי".

(מקור)