גולשים באתר הרוסי Avito, המקביל ליד 2 ומשמש עבור מכירות של חפצים משומשים, הבחינו לאחרונה בפוסט מסקרן במיוחד: אישה מהעיר נובוסיבירסק פרסמה מודעה, לפיה היא מוכרת את החתול שלה, אותו היא מכנה I-Level Vincent, כאשר לטענתה הוא מסוגל להגשים עבור בעליו שלוש משאלות.

החתול נמצא ברשותה של האישה מאז שהיה בן תשעה חודשים, ולטענתה היא גילתה את היכולות שלו במקרה. בראיון לעיתון Komsomólskaya Pravda) KP), סיפרה בעלת החתול כי ״הייתי צריכה דירה ויום אחד התלוצצתי עם וינסנט ואמרתי לו בצחוק – תגשים לי את המשאלה! למחרת כבר הבנתי שהמשאלה שלי עומדת להתגשם, ותוך חודש כבר הייתי בדירה חדשה״.

האישה אמנם לא פירטה איך בדיוק היא קיבלה את הדירה שלה, אבל אמרה שלאחר שביקשה מהחתול להגשים את המשאלה, הגיע אליה כסף שאיפשר לה לרכוש דירה נוספת ומאוחר יותר גם מכונית. לטענתה, היא לא רוצה להיות היחידה שנהנית מהכוחות שלו, ועל כן החליטה למכור אותו.

וכמה יעלה התענוג המוטל בספק? ובכן, האישה מבקשת לא פחות מ-10 מיליון רובל, שהם כ-128 אלף דולר ושווים לכחצי מיליון שקלים. אנשים סקרנים שרק רוצים לראות את החתול במו עיניהם נדרשים לשלם 2,000 רובלים, שהם כ-25 דולר. וכן, יש קונים לדבר הזה.