אם מישהו חיפש להוכיח שרק דברים רעים יכולים לקרות כתוצאה מצפייה בפורנו - אנחנו כאן כדי לספק את ההוכחה. או יותר נכון - מי שמספקת אותה היא אישה אנונימית, שתכף תבינו למה היא שומרת על זהותה בסוד.

בפוסט שפורסם בבלוג בשם מאמאמיה (mamamia), כותבת אחת חשפה סוד ששמרה במשך שנים. לדבריה, כשהייתה בת 15 היא הבריזה מבית הספר ונכנסה לחדר של הוריה בחיפוש אחר אוסף קלטות הווידיאו שלהם, בתקווה שהיא תמצא שם פורנו. לאחר שני ניסיונות כושלים, הנערה לקחה קלטת שלישית וקיבלה הרבה מעבר למה שחיפשה.

"הקלטת השלישית התחילה עם ספה", סיפרה הכותבת האנונימית. "זה צולם בעזרת חצובה וזה היה די רחוק, אבל ראיתי אישה עירומה על הספה". אחר כך, סיפרה, היא ראתה גבר שהתעסק עם סידור המצלמה והלך ממנה לכיוון האישה, עם הישבן החשוף פונה למצלמה. "האיש קפץ על האישה והם התחילו בסקס מיסיונרי. זה היה הפורנו הכי לא חושני שראיתי, ולמרות שלא היה לי הרבה למה להשוות, הייתי די בטוחה שזה חובבני".

למרות שזה לא היה הדבר הכי מדהים שהיא ראתה, הכותבת בכל זאת ניסתה לענג את עצמה תוך כדי צפייה. היא המשיכה בשלה עד ש-לצערה הרב- האיש העירום הלך לכיוון המצלמה עירום כולו ובאותו רגע היא הבינה מה היא עשתה עכשיו. "הוא היה נראה מוכר. ממש מוכר. הוא נראה כמו אבא שלי! האא! כמה מוזר זה, אלוהים אדירים, זאת הספה שלנו. אלוהים אדירים זה אבא שלי. אלוהים אדירים... זאת... אמא שלי" - מאמאמיה אינדיד.

הנערה הטראומתית רצה מיד לטלוויזיה כדי לעצור את הקלטת ולכבות את המסך, אבל זה היה מאוחר מדי. "הגעתי לכפתור העצור, אבל הנזק נעשה. החיים שלי נהרסו". הכותבת סיפרה שבשבועות הבאים היה לה מאוד קשה להסתכל להוריה בפנים. לאחר כמה שנים שהיא סחבה את הסוד הזה, היא החליטה לשתף את אח שלה במה שקרה לה כדי לא להחזיק בעול הזה לבד.

נכון, הכל בסיפור הזה נורא, אבל היי - היה יכול להיות יותר גרוע. נגיד, עדיף לדעת שגילית שהאישה שם זאת אמא שלך ולא מישהי אחרת שנמצאת שם עם אבא, לא? טוב עזבו, אין איך לשפר את המצב הזה.