אב ובניו התאומים בני ה-9 חולצו באופן דרמטי מהמים הקפואים דרומית לפרת' שבאוסטרליה, לאחר שנמצאו בלב ים נאחזים בכוחותיהם האחרונים בקצה סירתם השוקעת.

קרל פרייס ושני ילדיו יצאו למסע דיג בדאוסוויל כאשר סירת הפיברגלס שלהם, באורך חמישה מטרים, נפגעה מגל קיצוני. הסירה הוצפה במים והחלה לשקוע תוך מספר שניות.

"תוך כשלוש שניות הסירה רק נטתה והחלה לשקוע לאט לאט", סיפר האב לאחר שחולץ. במשך שעתיים שהו השלושה במים, תוך חשש כבד שלא יצליחו לשרוד. האב לא התייאש, הצליח במזל גדול לאתר את מכשיר הרדיו שצף על המים, ושידר אות מצוקה. בשעה שבניו בוכים ומבוהלים, פרייס הצליח לשחות מתחת לסירה שהתהפכה כדי להפעיל את לחצן החירום שלה, המשדר למחלצים את מיקומה.

"כשהבנים שלך שואלים אם אתה עומד למות, זה די קשה", שיחזר פרייס. צוותי החילוץ האווירים נשלחו לאתר את השלישייה ומצאו אותם בעודם נצמדים נואשות לקצה הסירה השוקעת. אחד המחלצים סיפר כי האירוע היה עלול להסתיים אחרת לגמרי אם האב לא היה לוקח את מכשיר הרדיו איתו להפלגה.

לאחר שצוותי החילוץ הוציאו את השלישייה ממי האוקיינוס ​​הם הועברו לבית החולים כשהם סובלים מהיפותרמיה ומעקיצות של מדוזות. הסירה חולצה מהמים, אך פרייס טוען כי התקרית שכמעט עלתה להם בחייהם לא תמנע ממנו לחזור למים: "כל חיי הייתי באוקיינוס ​​אז אני יודע שדברים כאלה קורים".