רוזמרי היין בת ה-39 מאוהיו, ארה"ב, הורשעה לאחרונה בתקיפת עובדת של סניף רשת המזון המהיר "צ'יפוטלה מקסיקן גריל"', בעיר פארמה שבמדינה. היין, שהתפרצה בצרחות על העובדת בעת שהשליכה קערת אוכל רותחת לפניה, כי לא אהבה אותו, נשפטה לרצות עונש מאסר – או לעבוד במשך חודשיים במסעדת מזון מהיר, כפי שדיווח בסוף השבוע האחרון עיתון metro.

התקרית, שהתרחשה ב-5 בספטמבר, תועדה על ידי עובר אורח שהעלה את הסרטון לאתר רדיט – שם הוא הפך ויראלי מיד. בתיעוד נראית היין מטיחה את ההזמנה שלה על הדלפק ומתווכחת עם ראסל, שהגיעה כדי להגן על עובדת אחרת, צעירה יותר, מפני ההתפרצות והצעקות של היין. צופים מהצד שהבחינו בלוחית הרישוי שלה יצרו קשר עם המשטרה, שלאחר מכן עצרה אותה.

בסוף החודש שעבר, במהלך המשפט, תכנן תחילה השופט טימותי גיליגאן לגזור על היין קנס, תוך ריצוי 180 ימי מאסר, מתוכם 90 על תנאי. היין אומנם התנצלה אז בפני העובדת, אולם טענה בפני השופט כי אם הייתה מראה לו את האוכל מהמסעדה, שבוע אחר שבוע - הוא היה מבין שזה "נראה מגעיל", לדבריה. כאשר על כך השיב השופט: "את בטח לא תהיי מרוצה מהאוכל שאת הולכת לקבל בכלא".

ייתכן שחילופי הדברים ביניהם הובילו את השופט לרעיון אחר באשר לגזר הדין – אליו הסכימה היין. בשל אופי הפשע, הוא הציע להפחית את עונשה אם תצעד בנעליה של הקורבן, אמילי ראסל, ותסכים לעבוד לפחות 20 שעות שבועיות במסעדת מזון מהיר. "לא קיבלת את קערת הבוריטו שלך כמו שאת אוהבת? וככה את מגיבה? הלכת לשם וחיפשת לריב", הטיח השופט בהיין במהלך גזר הדין, כפי שדווח בחדשות FOX המקומיות. "זה לא 'עקרות בית אמיתיות'. התנהגות זו אינה מקובלת", הוסיף. "את רוצה ללכת בנעליה וללמוד איך אנשים צריכים להתנהג לאנשים אחרים, או שאת רוצה לרצות מאסר?". על כך, השיבה היין: "אני רוצה לצעוד בנעליה".

העובדת שהותקפה, טענה כי הושפלה מהאירוע וכי כעת היא סובלת מחרדה. מאז היא עזבה את מקום עבודתה אבל מצאה מסעדת מזון מהיר חדשה, שלדבריה משמחת אותה באמת. בחודש שעבר היא אמרה לתקשורת המקומית: "אמרתי לשופט שהיא עזבה את הבניין והלכה למכונית שלה. והיא חזרה – וזה מה שהיא עשתה לי לפנים. אנחנו חיים כרגע בעולם שבו היא הייתה יכולה לעשות כל מה שרצתה. לתת לי אגרוף בפרצוף או לשלוף אקדח. יש לי מזל שרק זרקו לי קערה על הפנים", אמרה הקורבן, שהוסיפה שהיא מרוצה מגזר הדין.