גופתה המבותרת של מהגרת עבודה מאמריקה הלטינית נמצאה בסמוך לפחי אשפה בבירת רוסיה, אחרי שנחטפה ונרצחה בברוטליות. רשויות החוק המקומיות התירו לפרסום כי הקורבן היא לורן מורלס פרננדז, בת 22 מקובה, שנראתה בחיים בפעם האחרונה ביום שלישי שעבר.

חוקרי המשטרה חשפו כי הצעירה התגוררה יחד עם חברים ממדינת המוצא שלה והשלימה הכנסה כנערת ליווי בעיר. ב-19 במאי, היא יצאה לפגוש את אחד הלקוחות שלה ולא שבה. כמה שעות מאוחר יותר, נודע לחבריה כי היא נחטפה על ידי אדם מסתורי שכעת דרש מהם לשלם כופר בשווי 30 אלף רובל (כ-420 דולר) עבור שחרורה.

 

מורלס פרננדז
נסיבות הרצח המזוויע עדיין נחקרות | צילום: VK: plohie_novosti_mc

חבריה של פרננדז סיפרו כי החלו לקבל מהחוטף הודעות בהן הוא מאיים לבתר את גופתה ולרצוח אותה. כמו כן, הוא שלח להם תמונות בהן ניתן לראות את מהגרת העבודה ערומה כשידיה כפותות בנייר דבק.

ממצאי החקירה חשפו כי חבריה של פרננדז הצליחו לגייס רק עשרת אלפים רובל בשביל לשלם לחוטף, אך זה דרש מהם את הסכום המלא. בלית ברירה, הם פנו למשטרה המקומית.

 

מורלס פרננדז
מזעזע: אחת התמונות של מורלס האזוקה ועירומה, ששלח החוטף | צילום: VK: plohie_novosti_mc

מוקדם יותר ביום שני, כוחות המשטרה איתרו את החשוד ופשטו על דירתו כחלק ממבצע מעצר מיוחד – אך פרננדז לא הייתה במקום. מאוחר יותר, הם איתרו את שרידי גופתה ברחוב קסטנבסקיה, אשר שוכן במרכז הבירה. הקורבן נמצאה ללא בגדים יחד עם הדרכון שלה. רשויות החוק עדיין חוקרות את נסיבות הפרשה המזוויעה.