בית המשפט בארגנטינה סגר השבוע את אחד התיקים הביזאריים והמפורסמים ביותר בהיסטוריה של המדינה, ודן את ברנדה ברטיני לעונש מאסר ממושך בעוון ניסיון רצח. על פי הדיווחים, חבר המושבעים הרשיע את ברטיני פה אחד בפשע, כשנתיים אחרי התקרית שזעזעה את העולם.

התקרית התפוצצה לקראת סוף 2017, כאשר ברטיני קטעה את איבר המין של בן זוגה עם מזמרה בזמן שעשו סקס. על פי הדיווחים, היא הורידה לו כ-90% מן הפין בזמן התקיפה, כמו גם אשך אחד. במרוצת השנים הצליחו כירורגים לחבר בחזרה את איבר מינו של האיש והוא חזר לתפקוד מיני חלקי, אך הוא טוען כי הוא עדיין סובל מחרדה בעקבות התקרית.

ברטיני סיפרה בבית המשפט כיצד בן זוגה התעלל בה וטענה כי תכננה את התקיפה במשך חודשים בעקבות היחס המזלזל שלו כלפיה. "הוא הפך אותי לאובייקט מיני", היא סיפרה. "בשבילו, הייתי סתם חתיכת בשר". מניע נוסף לתקיפה המזעזעת, אמרה, היה העובדה שבן זוגה שיתף עם חבריו תמונות עירום וסרטוני סקס שלה.

במהלך הדיונים בבית המשפט תיאר בן זוגה של ברטיני את רגעי האימה של התקיפה. "היא שמה לי כיסוי על העיניים וביקשה ממני לנחש איפה היא הולכת לגעת בי", סיפר הקורבן. "היא רצתה גם לקשור אותי, אבל התנגדתי. היא החלה לבצע בי מין אוראלי כשלפתע הרגשתי כאב חד. באותו רגע היא רצתה לרצוח אותי".

חבר המושבעים, שכלל ארבעה אזרחים, הרשיע את ברטיני אתמול והשופט הטיל עליה את העונש הכבד ביותר – תקופת מאסר של 13 שנים. עדי ראייה שהיו נוכחים באולם הדיונים סיפרו כי אמה של ברטיני זעמה למשמע גזר הדין והחלה לצעוק "Mierda, mierda, mierda" (כלומר, "חרא").

עורך הדין לוקאס דה אולמוס, הסניגור של התוקפת, התרעם גם הוא על גזר הדין ותיאר אותו כ"בלתי סביר". דה אולמוס הוסיף: "לראשונה בתולדות המדינה הזו אזרחית הורשעה בניסיון רצח על כך שפצעה את איבר מינו של מישהו – הזוי".