גבר בצפון הודו נעצר בחשד כי רצח את אשתו באכזריות וביתר את גופתה. צ'ינאר ידב, תושב מדינת אוטר פרדש, מואשם כי דקר למוות את רעייתו ביום שישי. על פי ממצאי החקירה הראשוניים, המניע לרצח היה חשד שהאישה ניהלה רומן עם אחד השכנים. לאחר מכן, הוא ערף את ראשה וצעד איתו ברחוב לעיניי התושבים המבוהלים.

עובר אורח תיעד את התקרית המבעיתה, בה ידב צעד עם ראשה הערוף של אשתו בדרכו אל תחנת המשטרה המקומית. גורמים המעורים בפרטי הפרשה מדווחים כי החשוד נעצר מיד אחרי שנכנס לתחנת המשטרה כשברשותו כלי הרצח. כמו כן, הוא חשוד בתקיפת השכן עמו חשד שאשתו ניהלה רומן.

מהנדרה פרטפּ צ'אוהן, סגן מפקד תחנת המשטרה, התייחס לפרשה המזוויעה בשיחה עם כתבים מקומיים ואמר: "לאחר ויכוח סוער שפרץ עם אשתו, החשוד תקף אותה עם נשק קר ורצח אותה. לאחר מכן, הוא ערף את ראשה וסחב אותו לתחנת המשטרה, שם הוא הסגיר את עצמו". גופתה של הקורבן נשלחה לבדיקת פוסט מורטם בביה"ח, בזמן שבלשים ממשיכים לחקור את נסיבות האירוע.

זו לא הפעם הראשונה שפרשיית רצח מזוויעה כזו מתפוצצת במדינת אוטר פרדש. בחודש פברואר האחרון, כוחות המשטרה המקומיים עצרו את אקילש רווט אחרי שזה רצח את אשתו וערף את ראשה. הרוצח המתועב נעצר באמצע הכביש אחרי שסחב את ראשה של אשתו במשך יותר מקילומטר. מאוחר יותר, חוקרים חשפו כי רווט שר את ההמנון הלאומי בזמן שנלקח למעצר.