טרגדיה קשה היכתה נוסעת על טיסת יונייטד איירליינס ביום שני האחרון, כאשר גילתה לתדהמתה שגור הכלבים שלה מת מחנק במהלך הטיסה.

על פי עדויות מנוסעים אחרים שהיו על הטיסה, שיצאה מיוסטון לניו יורק, דייל הכריח את הנוסעת שהייתה עם בתה הקטנה ותינוק, לנעול את הכלב הצעיר בתא המטען שמעל המושבים. למרות החששות, הובטח לה שהכלב יהיה בסדר גמור ומאחר שלא הותירו לה ברירה אחרת וחזרו שוב ושוב על כך שמדובר במהלך בטוח, היא הסכימה.

בתום שלוש שעות של טיסה, כאשר הנוסעת פתחה את תא המטען, היא גילתה את גופתו חסרת החיים של הכלב האהוב. נוסעים המומים שהיו גם כן על הטיסה הזו, פירסמו מיד ברשתות החברתיות את הסיפור הנורא וביקשו לעזור בצורה כלשהי למשפחה הנסערת.


על פי כל העדויות עד כה, כולם טוענים שהדייל היה משכנע בצורה בה הבטיח לה בביטחון שהכלב יהיה בסדר ושאכן לא הותירו לה ברירה אחרת מלבד זו. בנוסף, חלק מהנוסעים טוענים ששמעו ייללות ונביחות מתא המטען, אך הצוות האווירי לא הסכים לבדוק את מצב הכלב או לאפשר זאת.

בהצהרה ששוחררה מטעם חברת התעופה, נאמר ש"זו הייתה טרגדיה שלא הייתה אמורה לקרות, מאחר וחיות מחמד לעולם לא אמורות להישלח לתא המטען שמעל המושבים. אנחנו לוקחים אחריות מלאה על הטרגדיה הזו ושולחים את תנחומינו למשפחה. אנו מחוייבים לתמוך בה. אנו בודקים ביסודיות מה קרה על מנת למנוע מזה מלקרות שוב".

זו כמובן לא הפעם הראשונה שחברת התעופה יונייטד איירליינס מסתבכת במחדל חמור כזה. בעבר מת כלב אחר, כאשר דיילי הקרקע של החברה שמו אותו בכלוב קטן מדי, ללא מים ומזון, והזניחו אותו בקונקשן שנמשך 20 שעות - לאחריהן מת לבסוף. כמו כן, לכולם זכורה התקרית המפורסמת בשנה שעברה, בה נוסע הוכה ונאלץ לרדת בכח מהמטוס, תוך כדי שגוררים אותו.