אין תמונה
מפתחים את השרירים ואת מערכת היחסים

זוגיות ארוכת טווח גורמת לרוב הזוגות להפסיק להשקיע בטיפוח ולהתחיל לטפח שקע בספת הטלוויזיה. זה נקרא "משמינים מאהבה". אך סונג ג'ין יו ושין ג'י הו הם לא זוג שיפול לסטטיסטיקה. הזוג הקוריאני כבש את רשת האינסטגרם עם המהפך המדהים שהעבירו את גופותיהם בתקופה של חמישה חודשים בלבד – מטיפה שמנמנים למכונות שרירים מנופחים.

אין תמונה
כמו אנשים שונים לגמרי

הם ההישג המרשים השיגו בזכות אימונים בחדר הכושר (ביחד, כמובן שביחד), כל יום, שלוש שעות של התעמלות אירובית, ופעמיים בשבוע של שעה וחצי הרמת משקולות. עמוד הפייסבוק שלהם שנקרא "דיאטה היא הניתוח הפלסטי הטוב ביותר" הפך אותם לסנסציית רשת עם תמונות לפני-ואחרי מפילות לסתות.

אין תמונה
תחסוך מאיתנו את הבליטה, תודה

אין תמונה
לא רווקה ובכל זאת רזתה

בנוסף לאימונים הם מקפידים על משטר דיאטה קשוחה: סונג ג'ין יו אוכל 150 גרם חזה עוף, 120 גרם בטטות, 5 שקדים, עגבניות שרי, כרוב ובצלים כל יום, ואילו שין ג'י יו אוכלת 3-4 חלבוני ביצה, 50 גרם תפוחי אדמה, פירות וירקות מדי יום. חושבים שאתם מסוגלים להגביל את עצמכם למשטר שכזה? אם כן - אתם שקרנים, ובנוסף תוכלו גם אתם להינות מירידה באחוז שומן הגוף כמו סונג ג'ין יו שירד ממשקל של 83 ק"ג ו-16% שומן ל-71 ק"ג ו-5% שומן בלבד, ושין ג'י יו שירדה מ-71 ק"ג ו-32% שומן ל-49 ק"ג ו-18% שומן.

אין תמונה
כמו בסרט "יש לה את זה"

ירידה משמעותית שכזו במשקל במשך זמן כה קצר היא מרשימה אך גם גורם להרמת גבה בחשד שהזוג משתמש בממריצים או שיקר לגבי מצבם ההתחלתי. אך ככל הנראה מדובר במהפך אותנטי לגמרי ולנו נותר רק לקנא קצת, ללטף את הכרס הקטנטנה שלנו ולחלוק עוד מגש פיצה עם בן או בת הזוג מול הטלוויזיה.

אין תמונה
נראים כמו בסרט אנימה