טרגדיה ברוסטוב על הדון שברוסיה: אישה קפאה למוות על כיסא מחוץ לדלת בית ספר בעיר. לדברי ראש העירייה, היא חשה ברע והלכה לבניין הקרוב ביותר, שהיה במקרה בית ספר, לקבלת עזרה, אולם שומר הבניין לא אפשר לה להיכנס.

יחד עם זאת, בבית הספר ריחמו על האישה הגוססת והזעיקו עבורה אמבולנס. כדי למנוע ממנה ליפול ישירות לשלג, היא הושבה על כיסא והושארה למות באיטיות, כך לפי הדיווחים באתר LIFE.

עד שהגיעו הרופאים, האישה כבר מתה. היא כוסתה מתוך רחמים בשמיכה, ונזרקה שוב על הכיסא בחצר. תלמידי בית הספר שהגיעו כדי לשחק בחצר הופתעו בהתחלה לראות את הגופה על הכיסא, אך "התרגלו" לאורחת השקטה והמשיכו לשחק.

על פי הדיווחים, המנוחה היא ילידת 1959, ועל גופתה לא נמצאו סימני אלימות. תושבי האזור סיפרו כי האישה שתתה לעתים קרובות, וגופתה תישלח לנתיחה במכון לרפואה משפטית.

יש לציין, שלמשטרה נמסרה גרסה אחרת לאירועים. לכאורה, השומר השאיר את האישה ברחוב לא בגלל שלא היה אכפת לו, אלא בגלל שלא הצליח לגרור אותה לתוך הבניין. לפני שהאמבולנס הגיע, הוא ניסה להחזיר את האישה פנימה - ללא הצלחה.

טרגדיה דומה אירעה לאחרונה ברוסיה, כאשר אישה בבשקיריה קפאה למוות במהלך הלילה, לאחר שרגלה נתקעה על גדר בחוץ. עוברי אורח מצאו את גופתה בבוקר תלויה במהופך.