מורה לשעבר מצפון ארה"ב מואשמת בהטרדה מינית של אחד מתלמידיה כשעבדה בבי"ס תיכון במדינת מישיגן. ריאן קרו, הקורבן, תובע כעת את קייט בוזר על כך שקיימה איתו יחסי מין יותר מ-100 פעמים בשנת 2014 בזמן שהייתה המורה שלו לספרדית בתיכון לייק אוריון.

בשיחה עם כתבי חברת החדשות Fox 2 Detroit, קרו תיאר כיצד הכל התחיל כשהיה רק בן 16 ובוזר שכבה עמו בכיתה שלהם. "היינו מדביקים ניירות בריסטול שחורים על החלונות כדי שאף אחד לא יראה מה אנחנו עושים", סיפר קרו. לטענתו, בעקבות הקשר שלו עם בוזר הוא הפסיק ללמוד ספרדית, ומאוחר יותר החל לפתח נטיות אובדניות.

הפרשה עלתה בסופו של דבר לתשומת ליבה של הנהלת ביה"ס, שערכה חקירה פנימית של האירוע. למרות זאת, לא התגלו ממצאים מחשידים באותו זמן כיוון ששני הצדדים הכחישו את הקשר ביניהם. "הנהלת לייק אוריון בדקה את הטענות לאחר שאלו הובאו לתשומת ליבנו", נמסר בהודעה. "ממצאי החקירה הועברו למשרד השריף של מחוז אוקלנד. כמו כן, גברת בוזר סיימה את תפקידה בביה"ס בשנת 2016".

מייק מקייב, סגן השריף במחוז אוקלנד, התייחס להודעה של ביה"ס והדגיש כי גורמים מביה"ס מעולם לא פנו אליהם בזמן החקירה הפנימית. "הם לא יצרו איתנו קשר והחוק מחייב אותם לעשות זאת", הוסיף מקייב. "רשויות החוק הן אלו שייקבעו אם יש לחקור האשמות כאלו ואחרות". בשנת 2019 פרקליט מחוז אוקלנד בחן את הפרשה בעצמו, אך הוחלט שלא להגיש כתבי אישום.

הפרשה התדרדרה בשלב שבו קרו כבר החל ללמוד באוניברסיטה, לאחר שחבריו הבחינו שהוא פוגע בעצמו. קרו אז חזר לבית הוריו, שם הוא החל טיפולים פסיכולוגיים בשביל להתמודד עם הנזק הנפשי שנגרם לו בעקבות מעשיה של בוזר. בני משפחתו מסרו בתגובה כי מאז מצבו השתפר, אבל הוא עדיין דורש פיצויים מהמורה לשעבר.