פוסט בפייסבוק של אישה ממדינת ארקנסו, הפך לוויראלי לאחר שחשפה כיצד היא קיבלה הודעה מרגשת ממספר הטלפון של אביה - שמת בשנת 2015.

צ'סטטי פטרסון, בת 23 מניופורט, שלחה כמדי יום הודעת טקסט למספר הישן של אביה ובו עדכון יומי על חייה. ביום חמישי האחרון, היא שלחה הודעה מיוחדת לאחר שמלאו 4 שנים למותו הטרגי.

"היי אבא, זאת אני", היא כתבה. "מחר הולך להיות יום קשה שוב. 4 שנים חלפו מאז שאיבדתי אותך ולא חולף יום בלי שאני מתגעגעת אליך". פטרסון המשיכה לפרט בהודעה כיצד היא הצליחה לנצח את מחלת הסרטן, סיימה את לימודיה בהצטיינות ואפילו חוותה שברון לב. היא שלחה את ההודעה מבלי לחשוב יותר מדי, אבל אז קרה דבר שחיכתה לו מאז שמת - היא קיבלה תשובה. 

מתברר כי אדם ששמו בראד קיבל את כל ההודעות המרגשות של צ'סטטי, לאחר שמספר הטלפון הישן של אביה עבר אליו. לראשונה מזה 4 שנים, הוא החליט לשלוח לה הודעה בחזרה ולספר לה איך הודעותיה השפיעו עליו לאורך השנים.

"איבדתי את בתי בתאונת דרכים באוגוסט 2014 וההודעות שלך השאירו אותי בחיים", הוא כתב. "כשאת כותבת לי, אני יודע שזה מסר מאלוהים". בראד הוסיף שהוא רצה לשלוח לה הודעה בחזרה כבר לפני כמה שנים, אבל הוא לא רצה לשבור את ליבה.

בראד המשיך: "את אישה יוצאת מן הכלל והלוואי ובתי הייתה גודלת להיות כמוך. תודה על העדכונים היומיומיים. את מזכירה לי בכל פעם שיש אלוהים ושזו לא אשמתי שבתי נהרגה". מאוחר יותר, צ'סטטי פרסמה את ההתכתבות בחשבון הפייסבוק שלה, תחת הכותרת: "היום קיבלתי סימן שהכל בסדר ואני יכולה לתת לו לנוח בשלום".