ג'סטין מונטניי מקולורדו התקשר בחודש פברואר האחרון לחברת הצילום "קופר סטאליון מדיה" וסיפר להם כי ארוסתו, אלכסיס וייאט בת ה-22, נהרגה בתאונת דרכים. הזוג היה אמור להתחתן לפני שלושה ימים, אך לא רק שהחברה לא הסכימה להחזיר לו את הכסף ששולם מראש, למרות הטרגדיה הנוראית שפקדה אותו, היא גם פרסמה פוסט מזעזע בפייסבוק, בו איחלה לצעיר למרר בבכי ביום שהיה אמור להיות הכי מאושר בחייו.

לפי הפוסט מטעם חברת הצילום, האיחול המקומם הגיע כנקמה על כך שהחתן האבל ניסה לפנות לתקשורת משום שלא קיבל את הכסף עבור הצילומים. "היום היינו אמורים לצלם בחתונתו של ג'סטין ואלכסיס בקולורדו ספרינגס", נכתב בפוסט. "אחרי התעלול שג'סטין ניסה לעשות לנו עם התקשורת על מנת לקבל החזר, אנחנו מקווים שתתייפח ותמרר בבכי במה שהיה אמור להיות יום חתונתך. מצטערים, לא מצטערים".

הכלה מתה - הצלמים לא מחזירים את הכסף (צילום: פייסבוק\Jennie Hedrick)
הכלה מתה - הצלמים לא מחזירים את הכסף | צילום: פייסבוק\Jennie Hedrick

על פי הדיווחים במקומונים בקולורדו, החתן המיועד שילם לחברה את כל הסכום עבור השירות מראש ואף חתם על סעיף בחוזה שמבהיר שהכסף לא יוחזר במקרה של ביטול החתונה. ג'סטין פרסם את הסיפור באתר תכנון החתונות TheKnot.com, ואמר כי הוא חושב שהחברה צריכה להחזיר את הכסף לאור הנסיבות הטרגיות. לאחר פרסום הביקורת באתר, וההתערבות של התקשורת, הגיעה התביעה מצד חברת הצילום והחל מסע השיימינג המכוער נגדו.

אמו של ג'סטין, שיצאה להגנת בנה ותקפה את חברת הצילום על הדרך המגעילה בה מתייחסים לבנה מאז התאונה שהחריבה את חייו, קיבלה את התגובה הבאה: "אין החזר משמעו שאת לא יכולה לקבל את הכסף שלך בחזרה, אפילו מהקבר שלך. זה המחיר של לעשות עסקים. עורכי הדין שלנו יצרו איתך קשר ויגישו לך תביעה על השמצה".