לא בכל יום נתקלים טייסים באירוע מפחיד כזה בזמן טיסה, אבל מה שקרה כמה דקות לפני נחיתת הטיסה של ריינאייר מלונדון לבולוניה הוא אירוע חריג במיוחד: טייסי החברה שהטיסו את הבואינג 737-800 הצליחו להנחית בבטחה את המטוס, למרות שלהקת ציפורים ענקית התנגשה בו חזיתית. 

טיסת מספר FR1194 שעשתה דרכה מלונדון לפני 5 ימים, נתקלה בלהקה העצומה, שנשאבה לתוך המנועים, נתקלה בכנפי המטוס ונמרחה כולה על שמשת המטוס - מה שהשאיר את הטייסים "עיוורים" לחלוטין.

בתיעודים מלחיצים במיוחד שעלו לרשתות החברתיות, ניתן לראות את המטוס רגע לפני הנחיתה כשאחד מהמנועים פולט ניצוצות כתוצאה מהתלקחות הציפורים שנכנסו לתוכו. בתמונות אחרות תועדו ציפורים שנתקעו על כנפי המטוס.

בנוסף לעיוורון האווירי של הטייסים, שהיו צריכים להסתמך רק על הציוד האלקטרוני בשביל לבצע את הנחיתה, שאיבת הציפורים למנועים גרמה להשבתת המנוע הימני ונזק רציני למנוע השמאלי. אך למרות הסכנה הגדולה והמגבלות המלחיצות, המטוס הצליח לנחות בשלום והנוסעים הגיעו ליעדם בבטחה.

בינתיים, המטוס של חברת ריינאייר הושבת ונבדק על ידי טכנאים. אלה יחליטו אם הנזק שנגרם אינו רציני מדי או שיהיה צריך לקרקע אותו לתקופה ארוכה.