תושבי עיר במערב רוסיה פתחו במצוד אחר גבר שתועד עוקב אחר ילדה בת 9, לפני שהתנפל עליה וניסה לאנוס אותה. בסרטון שהוקלט במצלמות אבטחה בעיר איוונובו, צפון-מזרחית למוסקבה, אפשר לראות את החשוד עוקב אחר הילדה ליער מקומי כשהיא עושה את דרכה בחזרה הביתה משיעור פרטי. 

ממצאי חקירת המשטרה חשפו כי החשוד, ככל הנראה בשנות ה-30 לחייו, התנפל על הילדה, גרר אותה לסבך וניסה לאנוס אותה. למרות זאת, בת ה-9 הצליחה להתחמק מן התוקף ולהימלט בחזרה לביתה. מאז עלה סרטון נוסף לרשת שמציג את החשוד, יחד עם תמונות שלו ממצלמות האבטחה. למרות זאת, הוא עדיין לא נתפס על ידי הרשויות.

 

 

תושבים רבים מאיוונובו ביקרו את התנהלות הרשויות וטענו כי המשטרה לא מתייחסת לפרשה ברצינות. לאורך השבועות האחרונים, נרשמו מספר תלונות במשטרה על אדם שעונה לתיאור של החשוד אשר מסתובב בקרבת גני משחקים של ילדים ועוקב אחריהם לביתם. 

ישנם גם דיווחים על כך שהחשוד תפס ילדה אחרת לפני מספר שבועות וניסה לאנוס אותה מאחורי בניין הדירות שבו היא מתגוררת – גם היא הצליחה להימלט. בהיעדר התקדמות משמעותית בחקירת המשטרה, כמה מתושבי האזור הבטיחו לקחת את החוק לידיים, לתפוס את האנס בכוחות עצמם ולנקום בו על מעשיו.