פרשת היעלמותם של שני ילדים מאריזונה ממשיכה להסתבך, לאחר שמתברר כי אמם חשודה בניסיון רצח של בן משפחתה, ככל הנראה בהשפעת בעלה הנוכחי הקשור לכת.

לורי דייבל ובן זוגה הנוכחי, צ'אד דייבל, נמצאים כבר יותר משבוע במנוסה מן הרשויות לאחר היעלמותם של ילדיה – טיילי ריאן (17) וג'ושוע ואלו (7). כעת, נחשף שלורי חשודה במעורבות בניסיון הרצח של הגרוש של אחייניתה, ברנדון בודרו.

גורמים במשטרה ממעטים לחשוף מידע על התנהלות החקירה או המצוד אחר הילדים. למרות זאת, בודרו התייחס לפרשה בימים האחרונים והסביר כיצד האם השתנתה לחלוטין אחרי שהכירה את צ'אד – אשר חשוד בתור המנהיג של כת מורמונית קיצונית.

בודרו מספר כי הכל התחיל בחודש יולי האחרון כשבעלה לשעבר של לורי, צ'רלס ואלו, נורה למוות. דו"ח המשטרה מתאר כיצד ואלו נורה מול ילדיו על ידי אלכס קוקס – אחיה של לורי. קוקס טען להגנתו כי הוא לחץ על ההדק מתוך הגנה עצמית. שלושה חודשים מאוחר יותר, גם אשתו הראשונה של צ'אד, תמי דייבל, מצאה את מותה בנסיבות חשודות.

ב-19 באוקטובר, הוריה של תמי קיבלו טלפון מצ'אד וזה אמר להם שהיא הלכה לישון אחרי שלקתה בהתקף שיעול. לטענתו, בבוקר היא כבר לא הייתה בחיים. גופתה הועברה למכון הפתולוגי, שם הרופאים אבחנו כי היא "מתה בנסיבות טבעיות". שבועיים מאוחר יותר, צ'אד ולורי התחתנו.

ב-11 בדצמבר, כמה שבועות אחרי שקרובי משפחה דיווחו על היעלמותם של טיילי וג'ושוע, חוקרים הוציאו את גופתה של תמי מן הקבר וקבעו כי נסיבות מותה חשודות. ממצאי הבדיקה שלהם טרם נחשפו. למרות זאת, יממה אחרי שגופתה הוצאה מן הקבר, אלכס קוקס, האדם שירה בבעלה הראשון של לורי, נמצא מת בביתו באריזונה. החוקרים טרם מסרו מידע על נסיבות מותו.

בודרו התייחס לשינוי הקיצוני באורח החיים של לורי ואמר כי היא ככל הנראה הצטרפה לכת מסוכנת. "אתה לא מסוגל להגדיר את עצמך כחלק מהכנסייה ולהאמין לדברים האלה", סיפר. "הם מתרכזים כל כך בסוף העולם והרעיון הזה שהוא מתקרב". לטענתו, יש אנשים במשפחה שיודעים איפה הילדים נמצאים, אבל הם לא מספרים דבר.

"אני לא יודע מה קרה לילדים האלה ואני לא יודע למה הם (צ'אד ולורי) עושים את מה שהם עושים", סיפר בודרו. "אין לזה שום היגיון". בודרו מגדיר את עצמו כאחד מברי המזל במשפחה וחשף כי רק לפני כמה חודשים מישהו ניסה להרוג אותו. הוא הוסיף: "היום אני מתחבא יחד עם הילדים שלי. זה מאוד מעציב אותי. הרבה אנשים שאכפת לך מהם כבר לא איתנו בגלל השקפת העולם שלהם".