חדש: משקאות גראס בטעמי קיץ מרעננים (צילום: עמית סלונים)
חדש: משקאות גראס בטעמי קיץ מרעננים | צילום: עמית סלונים

אלכוהול, מאחוריך. חברת משקאות תוססים מקולורדו בשם "דיקסי משקאות" (Dixie Elixirs) פיתחה סדרת משקאות קלים עם מריחואנה. המשקאות זמינים לכל מי שיש לו מרשם למריפואנה (גראס רפואי), ובניגוד למשקאות קנביס אחרים בעולם שאינם ממסטלים, כמו סי-אייס השוויצרי שמכיל רק 0.0015% THC, המשקאות האלה מספקים את כל הבאזז שתרצו, רק בלי העשן. המשקאות מגיעים בשמונה טעמים שונים, בהם לימונדה ורודה, ענבים ובירה שחורה.

מאחר והגראס חוקי רק ב-14 מדינות בארה"ב, באישור רופא, לא סביר שתוכלו לקנות את המשקה בכל קיוסק פינתי. לדברי מפתחי המשקה, מטרתם הייתה לסייע בניפוץ הסטיגמה על סטלנים חובבי גראס שלא מתפקדים, ולהראות שאפשר לצרוך את ה-THC בפעילות נורמטיבית ולא רק בחדרים אפופי עשן. זה לא סוד שרבים מהמוחות הגדולים בהיסטוריה חיבבו את הצמח והשפעותיו, ונראה שמדובר בעוד יוזמה שתעזור להפוך את הגראס לנורמטיבי.

חדש: משקאות גראס בטעמי קיץ מרעננים 2 (צילום: dixieelixirs)
חדש: משקאות גראס בטעמי קיץ מרעננים 2 | צילום: dixieelixirs

אם קליפורניה תהיה המדינה הראשונה בארה"ב שתהפוך בנובמבר את הגראס לחוקי, גם למי שאין לו אישור רפואי, תוכלו ליהנות מהמשקה האורגני בביקור הבא שלכם. לדברי אתר החברה, יתרונות המשקה על פני עישון הן: דיסקרטיות, טעם (למרות שעל טעם וריח לא מתווכחים, בעיקר עם סטלנים זוללי דוריטוס ופיצות) וכמובן – העובדה שהמשקה מוגז מסייעת לחומר הפעיל להיספג במהירות רבה יותר בדם. עכשיו, כשה-THC מגיע גם במשקאות, שמישהו יסביר לי למה וויסקי חוקי וזה לא?