דיון ארוך שנים מתקיים במדינות רבות בעולם לגבי הגבולות הנורמליים של טיפולים קוסמטיים, אבל אין ספק שהאנג מיוקו, הדוגמנית הקוריאנית לשעבר, חצתה ממזמן את הקו האדום הזה - לא משנה כמה אתם בעד שדרוגים מלאכותיים.

האנג מיוקו (צילום: dailymail.co.uk)
רוצה את פניה בחזרה | צילום: dailymail.co.uk

פניה של מיוקו הושחתו לצמיתות בעקבות טיפול קוסמטי מאולתר שעשתה לעצמה: אחרי שהתמכרה לניתוחים פלסטיים, והפכה למתוסכלת בעקבות סירוב הרופאים לטפל בה, היא הזריקה שמן בישול לפנייה.

רוצים עוד הרבה סיפורים מעניינים, משעשעים, מרגשים ומטורפים? תנו לייק בפייסבוק

האנג עברה את הניתוח הפלסטי הראשון שלה בגיל 28 ולאחר מכן עברה ליפן, שם היא עברה טיפולים נוספים. היא פיתחה אובססיה לעור חלק ורך, עד שלבסוף הרופאים סירבו לבצע בה עוד הליכים קוסמטיים, מה שרק הגביר את התסכול שלה.

האנג מיוקו (צילום: dailymail.co.uk)
לפני כל הבלגן. דווקא היו לה פנים חלקות | צילום: dailymail.co.uk

מיוקו השיגה בקבוק סיליקון בשוק השחור ולאחר שסיימה להזריק את כולו היא עברה לשמן בישול, שהשאיר את פניה נפוחות ומצולקות. מאז ילדי השכונה החלו לכנות אותה "מאוורר עומד" בגלל שפניה הפכו לרחבים מאוד ביחס לגופה הקטן.

היא הזריקה את הסיליקון הלא-חוקי ואת שמן הבישול לאורך תקופה עד שהוריה כלל לא זיהו אותה ולאחר שסיפורה פורסם בטלוויזיה הקוריאנית, צופים רבים תרמו אלפי דולרים כדי לממן עבורה ניתוח לשחזור הפנים.

במהלך עשרה ניתוחים, המנתחים הסירו 60 גרם סיליקון, שמן וחומרים נוספים מפניה ו-200 גרם מצווארה. התרומות שנאספו סייעו להפחית את הנזק בגופה, אך פניה וצווארה עדיין מעוותים בצורה משמעותית.

האנג מיוקו (צילום: dailymail.co.uk)
בקבוק שלם של סיליקון מהשוק השחור - ואז שמן בישול | צילום: dailymail.co.uk

(מקור)