הרופאים חששו שטילה אטקין בת השש לעולם לא תלך או אפילו תחייך אבל לדברי אמה, מישל הארט בת ה-27, המפגש עם כוכבת הפופ האהובה עליה הציל את חייה וכיום היא משחקת עם חברים בפארק, בניגוד להערכות המומחים.

טילה אטקין (צילום: thesun.co.uk)
טילה וג'סי בבית החולים | צילום: thesun.co.uk

טילה נאבקה על חייה אחרי שבחודש אפריל משאית התנגשה ברכב בו היא הייתה יחד עם אמה וסבתה תרזה בת ה-54. הצעירה הובהלה לבית החולים בלונדון, שם היא הייתה בתרדמת במשך שמונה ימים. מישל דיברה עם בתה במשך כמה שעות כשהיא החלה להתעורר, כדי להגביר את סיכויי ההחלמה שלה, ואז ידיד שלח לה הודעת טקסט שהזמרת מבקרת בדיוק בבית החולים.

רוצים עוד הרבה סיפורים מעניינים משעשעים, מרגשים ומטורפים? תנו לייק בפייסבוק

היא יצרה קשר עם הפמליה שלה וג'סי הגיעה בשמחה. היא ישבה לצד מיטתה של טילה במשך חצי שעה ושרה לה ברכות את השיר האהוב עליה "ריינבואו". תוך כמה שעות טילה התעוררה, אחרי כמה ימים היא החלה לזוז ולדבר - ואפילו לשיר.

"הרופאים אומרים שצריך להמשיך לדבר לאנשים בתרדמת כל הזמן כדי שיהיו מרוכזים ומחוברים למציאות", אמרה מישל האם. "אני מאמינה שג'סי ג'יי הצילה את טילה - היא החזירה לי את בתי. אני אסירת תודה. זה היה מדהים, נראה שהיא ממש הבינה מה עובר עלינו. היא אפילו התעדכנה מה מצבה".

טילה אטקין (צילום: thesun.co.uk)
טילה ומישל מאושרות בבית החולים | צילום: thesun.co.uk
טילה אטקין (צילום: thesun.co.uk)
תוך כמה שעות טילה התעוררה | צילום: thesun.co.uk

בצירוף מקרים מדהים, באותו החודש גם שרלוט נווה בת השבע שנכנסה לתרדמת כשצפתה בטלוויזיה עם אמה ואחותה נחלצה ממנה בזכות שיר של אדל. "שרלוט ישנה במיטה שלי והרגשתי שמשהו לא בסדר כי היא לא נשמה כמו שצריך והייתה קרה כקרח", שחזרה האם. "העיניים שלה היו פקוחות למחצה אבל היא נראתה רדומה".

שרלוט נווה (צילום: telegraph.co.uk)
שני מקרים כל כך דומים באותו חודש | צילום: telegraph.co.uk

הילדה סבלה ממפרצת במוח בשנתה וכמעט איבדה את חייה. היא הובהלה לבית חולים ועברה שני ניתוחי ראש מצילי חיים, אבל הרופאים לא חשבו שהיא תשרוד. הם כבר הכינו את אמה לגרוע ביותר אבל כשהאם בת ה-31 נשכבה לצד שרלוט לחיבוק אחרון, הלהיט של אדל ''Rolling in the Deep'', שהשתיים אהבו לשיר יחד, החל להתנגן ברדיו לצד מיטתה והאם הנרגשת החלה לשיר.

באותו הרגע שרלוט חייכה והדהימה את בני משפחתה והרופאים. כעבור יומיים שרלוט כבר חזרה לדבר, להבחין בצבעים ואפילו קמה בעצמה מהמיטה. אחרי חודשיים, שרלוט כעת לומדת ללכת ולדבר מחדש, הראייה שבה אליה חלקית והיא כבר שבה לספסל הלימודים ולחוג הריקוד. "האחיות אמרו ששחררתי אצלה משהו ומאותו הרגע מצבה החל להשתפר", סיפרה האם.

(מקור)