ג'ון מקדונלד הפנסיונר בן ה-59 שמט את הבירה מידו במהלך טיול דיג שגרתי בנהר בריסביין שבמזרח אוסטרליה בתאריך 20 במרץ בשנה שעברה, ולא חשב בכלל שהרגע הזה יהרוס את חייו. על הסכנות המיקרוסקופיות האורבות במים, הוא בכלל לא ידע ובלי לחשוב פעמיים ג'ון משה את המשקה מהמים והמשיך לשתות. פחות משלוש שעות לאחר מכן הוא כבר סבל מחיידק אלים שהשתולל בקיבתו.

ג'ון מקדונלד (צילום: northernstar.com.au)
"כל הזמן כואב לי" | צילום: northernstar.com.au

מקדונלד החל ליטול אנטיביוטיקה אך לדבריו המרשמים לא עזרו ושמונה ימים לאחר ששתה ממי הנהר בטעות הוא אושפז בבית החולים לניתוח. "בשלב הזה כבר לא הייתי מסוגל לאכול או לשתות", הוא סיפר. "החברים שלי הציעו לי להזדרז לבית החולים".

רוצים עוד הרבה סיפורים מעניינים, משעשעים, מרגשים ומטורפים? תנו לייק בפייסבוק

ג'ון עבר שני ניתוחים כושלים ושקע בתרדמת. הרופאים כבר הכינו את משפחתו שהוא עומד למות ואז הוא הועבר לבית החולים אחר ועבר ניתוח נוסף שהציל את חייו. רק כשהוא התעורר הבין מקדונלד את מחיר הניתוחים הכושלים - בגופו התפתח זיהום מגעיל שגורם לו להיראות בהריון.

לדבריו הזיהום הוא תוצאה של בקע (הרניה) אכזרי ולפי הרופאים הוא זקוק לעוד שישה ניתוחים נוספים. כשג'ון הגיע בשבוע שעבר לבית החולים בעיר בריסביין, לעבור את הניתוח הראשון, התברר שאין מספיק מיטות זמינות ביחידה לטיפול הנמרץ וכעת מקדונלד מחכה בעצבנות להמשך הטיפול: "כל הזמן כואב לי - הרופא אמר שאני פצצת זמן מתקתקת".

(מקור)