אישה מסין הסעירה את עולם הרפואה, לאחר שדווח כי קרתה לה תופעה נדירה בזמן ההיריון. על פי הדיווחים של כלי התקשורת במזרח הרחוק, אישה נשואה התעברה ונשאה תאומים ברחמה - ואחד מהם לא היה של בעלה.

הפרשה התפוצצה בעיר שיאמן, אשר בדרום-מזרח המדינה, לאחר שבעלה של אותה אישה הבחין כי אחד התאומים לא נראה כמוהו בכלל. חושד שאשתו ניהלה רומן מחוץ לנישואים, הוא התעמת איתה בנושא אך זו הכחישה בתוקף. בלית ברירה, הוא הכריח אותה לרשום את ילדיהם ברשות האוכלוסין, פעולה שדורשת מההורים לספק למשטרה הוכחת אבהות - רק אז, למעשה, הוא הבין שאחד התאומים הוא מאב אחר.

תאומים מאבות שונים היא תופעה נדירה יחסית. מומחים בתחום טוענים שקשה לחשב את הסבירות שלה, אבל ההערכות גורסות כי היא מתחוללת פעם אחת בכל 13,000 לידות או לזוג אחד מתוך 400.

בדיקת ה-DNA שההורים ערכו לתאומים חשפה כי המטען הגנטי של אחד הילדים לא קשור אל הבעל ובעצם הוכיח את החשדות שלו. מנהל מרכז פוג'יאן זהנגטיי לבדיקות גנטיות התייחס לרגע שהאב גילה שאחד התאומים שייך למאהב של אשתו ואמר שהוא רתח מזעם. "הוא התעמת עם אשתו, אבל היא הכחישה", סיפר המנהל, "היא אפילו טענה שהוא זייף את הבדיקות".

בסופו של דבר האישה הודתה כי היא ניהלה רומן מחוץ לנישואים, אך הדגישה כי זה היה רק סטוץ ולא מערכת יחסים ארוכת טווח. האב מצידו אמר לכלי התקשורת שהוא ישמח לגדל את בנו הביולוגי, אך אין לו שום כוונה לטפל בילד של גבר אחר.