אין תמונה
ניק פופ חזה את זה לפני חודש

בזמן שהסלבס נהרו לאצטדיון האולימפי בסטרטפורד ומופעי פירוטכניקה הרשימו את הקהל והדליקו את השמיים, עצם בלתי מזוהה תועד משייט מעל הטקס בנונשלנטיות. העב"ם נראה בבירור כמו צלחת מעופפת הטסה ביציבות מעל האירוע שצפו בו מיליוני אנשים בכל העולם, אך עדיין לא ניתן הסבר רשמי למה שכולם ראו שם.

העב"ם נצפה ותועד לקראת סוף הטקס שהתקיים ביום שישי ואחת התאוריות שעלו היא שמדובר בצפלין שצילם את האירוע מלמעלה, אבל כשמביטים בעב"ם מקרוב הוא בכלל לא נראה כמו צפלין. חלק מכלי התקשורת והגולשים שצפו בסרטון חושבים שמדובר במסוק וחלק חושבים שזה פשוט בזיוף שהוכן במחשב, אבל עד שלא יתגלו ממצאים חד משמעיים - הכול עוד פתוח.

רוצים עוד הרבה סיפורים מעניינים משעשעים, מרגשים ומטורפים? תנו לייק בפייסבוק

רק בחודש שעבר אמר ניק פופ (סוכן מאלדר הבריטי) כי "הקיץ יהיה עמוס אירועים, אך בעוד הכוננות הביטחונית גבוהה מאוד מחשש לפיגועי טרור - עלינו לשאת מבטנו לשמיים ולהיות מוכנים ללא יאומן". פופ הוא מומחה לענייני עב"מים שעבד עם הממשלה הבריטית במשך שני עשורים, וחקר רשמית את כל הדיווחים על עצמים בלתי מזוהים בשמיים בשנים 1991-1994.

בשש השנים האחרונות הוא מקדיש את עצמו אך ורק לחקר עב"מים וכבר לפני חודש הוא הצהיר שהאולימפיאדה תהיה הזדמנות מעולה עבור חוצנים להציג את עצמם לאנושות: "אם חוצנים ילמדו את הפסיכולוגיה שלנו הם עשויים לבחור להופיע בשמיים בתאריך חשוב - בקרב חובבי תיאוריות הקונספירציה, אירוע סיכום המשחקים האולימפיים הוא התאריך המועדף למפגש ההיסטורי מהסוג החמישי (תקשורת עם חוצנים -א.ד)".

(מקור)