קבוצת ציידים מפלורידה, דרום ארה"ב, לכדו והרגו תנין עצום שמשקלו כ-412 קילו ושאורכו כ-4 מטרים. קווין ברוץ ושני חבריו, כולם חברים בקבוצה הנקראת Florida Gator Hunting, שתחביבה הוא, כאמור, ציד תנינים, תפסו את הטורף בתחילת החודש. זהו התנין השני בגודלו שנראה אי פעם בפלורידה, כך לפי כלי התקשורת במדינה.

"גרתי כאן כל חיי ואני תמיד חושב על תנינים, אבל עד עכשיו מעולם לא ראיתי דבר כזה", אמר ברוץ בראיון ל-NBC2. "הדאגה הראשונה שלי לפני הציד הייתה הבטיחות שלנו. היינו שלושה אנשים בסירה אחת מאוד קטנה".

ברוץ המשיך: "ראשו של התנין היה כל כך גדול שכל מה שהוא היה צריך לעשות זה להבחין בנו ואז לטרוף אותנו. אז מיד אמרתי לכולם, 'אנחנו צריכים להיות חכמים ולהיות ממש בשקט, אנחנו חייבים לשמור על בטיחות'. בסוף זה הצליח. לא יכולתי לעשות את זה עם אנשים טובים יותר".

דארן פילד, אחד מעמיתיו של ברוץ, תיאר את הרגע שבו ראה את הטורף לראשונה ואמר: "כשראינו את התנין הזה הבנו שהוא גדול יותר מכל מה שצדנו בחיים. הוא היה עצום. ממש כמו דינוזאור. לא בכל יום אתה נתקל בחיה כזו".

התנין הגדול ביותר שנראה אי פעם בפלורידה שקל 453 קילו והגיע לאורך של 530 ס"מ, כך לפי על פי הוועדה לשימור דגים וחיות בר במדינה. למרות זאת, גם אפילו הוא מתגמד לתנין הגדול ביותר שנמצא אי פעם בארה"ב – שהגיע לאורך של 584 ס"מ. הוא נתפס במדינת לואיזיאנה והגיע למשקל של יותר מ-900 ק"ג.