אם הייתם נתקלים בשור הזה בשדה הקרוב לביתכם הייתם ככל הנראה עוצרים בתדהמה ושולפים מצלמה, או אולי פשוט בורחים לפני שהוא ישים לב לקיומכם ויסתער. 

למעשה מדובר בשני שוורים שריריים במיוחד - מעין ארנולד שוורצנגר של עולם הבקר - שעצם קיומם גרם לגולשים רבים להזדעזע ולטעון שמדובר בתוצאה של ניסויים אכזריים שכוללים הזרקה של סטרואידים והורמונים. גולשים אחרים משיבים להם בכך שלא מדובר בסטרואידים אלא פשוט במוטציה גנטית. 

"זה צריך להיות לא חוקי להזריק כל כך הרבה סטרואידים לבעל חיים, זה חולני", כתב אחד הגולשים. אחר ענה לו: "מדובר בשור מגזע בלגי כחול, והוא נראה כך מפני שמדובר במוטציה גנטית. אין שום קשר להתעללות בבעלי חיים". לפי המירור, פרות מסוג בלגי כחול אכן נולדות עם מוטציה גנטית אשר גורמת למאסת השריר שלהן לגדול פי שניים מאשר פרות רגילות. הגוף שלהן הופך את המזון לשרירים, במקום לשומן. 

לא ברור היכן החווה שם צולם הסרטון, אך לפי המירור ישנן חוות לגידול בקר אשר אכן משתמשות בשיטה של הזרקת חומרים לבקר כדי לשפר את איכות הבשר. הסרטון, שצולם לפני מספר חודשים והפך בימים האחרונים לוויראלי, מעורר כאמור סערה בקרב פעילים למען זכויות בעלי חיים, שטוענים שזאת חייבת להיות תוצאה של הזרקת סטרואידים. לא ברור אם אכן מדובר במקרה כזה, או בשוורים שנולדו כך. 

אין תמונה
להתרחק לאט ובזהירות