סרטון שבו נראים שלושה נערים מצילים את חיית המחמד שלהם מנחש אימתני הכה גלים ברשת והפך לוויראלי. לא ברור איפה הסרטון צולם, אך מה שברור לחלוטין הוא אומץ הלב של הנערים אשר עשו כל שביכולתם כדי להציל את הכלב שלהם.

ניתן לראות בסרטון כיצד הזוחל האדיר כרך את חלקו האחורי סביב ההולך על ארבע, בניסיון לחנוק ולהרוג אותו. הכלב נשמע בוכה בחוסר ישע, בעודו לכוד באחיזתו של הנחש – עד ששלושת הנערים נחלצו לעזרתו.

 

הנער הבכור בחבורה מנסה להכות בראשו של הנחש ולתפוס את פלג גופו העליון. מאוחר יותר, נראה שהוא מצליח להצמיד את ראשו לאדמה עם מוט ברזל, בזמן ששני הנערים האחרים משחררים את הכלב מאחיזתו של הנחש. בסופו של דבר, הם מכריחים את הנחש לוותר על הטרף שלו והכלב נמלט מהמקום ללא פגע.

מסתמן שמקור הסרטון הוא באזור דרום-מזרח אסיה, שם חיים מגוון סוגים של נחשים שמסוגלים לטרוף לא רק כלבים – אלא גם בני אדם. אם אתם קוראים אדוקים של המדור, אז אתם בוודאי זוכרים שדיווחנו לכם על מקרה שבו נחש פיתון טרף אישה בת 54 באינדונזיה. מאוחר יותר, תושבי הכפר הרגו את הנחש והוציאו מבטנו את גופתה של האישה בשלמותה. במקרה הזה, לא ברור מה עלה בגורלו של הזוחל.