דרקה וקיארה (צילום: Caters News Agency)
חברות הכי טובות | צילום: Caters News Agency

קיארה, הלביאה צעירה, נולדה בגן חיות ברוסיה. כשאמה הלביאה הפסיקה לייצר חלב, צוות העובדים בגן החיות נאלץ להניק אותה בעזרת בקבוק כל שלוש שעות במהלך היום. בצעד אמיץ ויצירתי, העובדת המסורה רוזה סולובייבה, 40, החליטה לקחת את קיארה הביתה. שם פגשה קיארה את דרקה, החתולה של רוזה, והן מיד התחברו. דרקה, שכבר יש לו גור חתלתול משלה, נכנסה ישר אל תפקיד ההורה, ליקקה וחיממה את קיארה כאילו הייתה הגורה שלה. "ברגע שהצגתי בין השתיים, היה קליק", מספרת רוזה.  

דרקה וקיארה (צילום: Caters News Agency)
דרקה וקיארה | צילום: Caters News Agency

"זיטה, אמא של הגורה, היא אמא אוהבת, אבל ברגע שקיארה נולדה, שמנו לב שהיא הפסיקה לייצר חלב. הקשר בין אמא לגורה צעירה, הוא מאוד חשוב, ואנחנו ננסה לקרב ביניהם כמה שיותר, אבל במקרה הזה היינו חייבים לנקוט בצעדים דרסטיים".

דרקה וקיארה (צילום: Caters News Agency)
לא לנשוך את אמא | צילום: Caters News Agency

בשביל אוהבי החתולים, מפגש כזה הוא התגשמות חלום, וגם הוא צריך להגמר מתישהו. אחרי כמה זמן, קיארה גדלה והחלה להתנהג בצורה יותר אגרסיבית וזה היה סימן שהיא צריכה לשוב אל גן החיות לאמא שלה. "דאגנו לגבי הפגישה המחודשת של הגורה בפני אמא שלה, בגלל הזמן הממושך בנפרד, אבל מסתבר שהן מסתדרות בסדר גמור".

בביתה של רוזה, עובדת גן החיות, קצת פחות שמח, והגעגועים חזקים, אבל הם מתנחמים בכך שקיארה הקטנה מאושרת עם משפחתה בגן החיות. 

דרקה וקיארה (צילום: Caters News Agency)
ותודה לעובדת גן החיות על היוזמה למפגש המרגש | צילום: Caters News Agency