פיל מוחץ מכונית (צילום: Barcroft)
מתגרד ומוחץ | צילום: Barcroft

שני הנוסעים המבוהלים מצאו את עצמם במקום הלא נכון, בזמן הלא נכון, כאשר פיל ענק החל להתחכך על הגג של הרכב ועל מכסה המנוע. התמונות המדהימות צולמו על ידי ארמנד גרובלר, 21, מדריך שדה ומנהל אכסניה, בפארק הלאומי פילנסבורג בדרום אפריקה.

'למדתי אתולוגיה, חקר התנהגות בעלי חיים", מספר ארמנד, "ולכן הייתה לי הבנה בסיסית של מה שקורה.הפיל כנראה נמצא בתקופת ייחום, שזו תקופת זמן בה לפיל זכר יש עודף בטסטוסטרון. מה הופך גם את ה'דמבו' הרגוע ביותר לשור זועם".

פיל מוחץ מכונית (צילום: Barcroft)
הנוסעים שרדו | צילום: Barcroft

פילים לעתים קרובות משתמשים בבולי עץ, עצים קטנים וסלעים כדי להקל על גירוד, או כדי להסיר טפילים, אבל כשיש מכונית כל כך קרובה זו הזדמנות טובה מדי מכדי לוותר. "לא היינו בטוחים מה לעשות כשהפיל נגע במכונית", תיאר ארמנד את רגעי האימה, "כאשר המכונית הייתה מרוסקת, חששנו לחייהם של הנהג והנוסע, אבל היינו מוגבלים ב מה שהיינו יכולים לעשות".

המשך האירוע לא תועד, אך מדווחים כי שני הנוסעים, גבר ואישה, לא נפגעו. הם אמנם נותרו מזועזעים, אך שמחו ששרדו את המקרה. המכונית לא הייתה ברת מזל כמו הנוסעים בה. הגג נמחץ וכל החלונות התנפצו. ובאשר לפיל המתגרד – הוא המשיך בדרכו, משאיר את הבלגן מאחור.

(מקור)