בסולם מ-1 עד 10, כמה נורא זה לצחוק מוידאו של חיות אומללות? אם נראה לכם ש-10, כנראה שקטעים מצחיקים של חיות - או האינטרנט בכללותו - זה לא בשבילכם. ולכן בטח שאין לכם מה לצפות בסרטון שלמעלה, שמתאר חבורה לא חכמה במיוחד של פינגווינים אשר מנסה להגיע לחוף הים כדי לבלות יום כיף.

רצה הגורל ובדרך לחוף הים הם נתקלו בחבל. כל חיה אחרת אולי הייתה מסוגלת לקפץ מעליו, לעבור מתחתיו או להתעלם ממנו לחלוטין. הפינגווינים, לעומת זאת, נכנסו לשוק. במשך דקות ארוכות הם עמדו והתבוננו בדבר המוזר הזה שמונע מהם להמשיך ללכת. לבסוף אזר אחד מהם אומץ והחליט לעשות מעשה ולנסות לעבור את הגבול. הוא עבר. אבל נפל.

אין תמונה
אה, פאק איט. נלך לגעגע במקום

בלי שום עקומת למידה, אחד אחרי השני ניסו הפינגווינים הנותרים לעבור את החבל הארור, ואחד אחרי השני נפלו על הפרצוף. עד כדי כך שבשלב מסויים החליטה החבורה שעדיף פשוט לעשות אחורה פנה ולהשלים עם העובדה שים הם כבר לא יראו היום. ואז ניסיון אחרון של הביריון הגדול שבחבורה הוכיח את עצמו כמוצלח, כאשר הוא דילג מעל החבל בקלילות. ראו האחרים כי טוב, ניסו גם הם - ונפלו גם הם. ואם הם נחשבים לאחד מזני העופות החכמים ביותר, אז לגמרי מגיע להם להפוך לבדיחה באינטרנט.

(מקור)