הסרטון בו נראה תושב אילת בועט בחתול ממשיך לעורר סערה. משטרת אילת איתרה את זהותו של החשוד והגיעה הלילה לביתו, אך הוא ככל הנראה הספיק להימלט.

בסרטון, נראה החשוד כשהוא אוכל פיצה ובעת שחתול מתקרב לאזור הוא קם, בועט בו בחוזקה וגורם לו לפציעה קשה. בעלי הפיצריה הזמין את העיריה ודיווח שהחתול מת, אך מאוחר יותר התברר כי הוא במצב קשה עם פגיעה קשה בראשו.

"זה היה הזוי לגמרי", אומר עובד הפיצריה שנכח במקום בשיחה עם mako, "הוא בעט בחתול בלי רחמים, לאחר מכן ישב והמשיך לאכול פיצה כאילו לא קרה כלום. אחר כך הוא פשוט קם והלך. זה גור חתולים שבעל המקום נהג להאכיל אותו. מה שהכי מרתיח זה שהיו אנשים במקום שראו ולא עשו דבר. אדם כזה מסוכן לא רק לבעלי חיים אלא גם לציבור. אסור לו להסתובב חופשי".

החתול נלקח על ידי עמותת "אילת אנימלס" לטיפול אצל וטרינר ויו"ר העמותה, דניאל אורטנר, הגישה תלונה בתחנת משטרת מרחב אילת. "מסרתי למשטרה את זהותו של החשוד במעשה. הוא עובד באילת ויש לו קשרים במרכז הארץ וירושלים. ייתכן וברח מאילת ומחפשים אחריו בכל מקום. יש לו כמה זהויות בפייסבוק", אומרת אורטנר ל-mako.

לאחר הגשת התלונה הגיעו למקום שוטרים יחד עם מפקד התחנה כדי לגבות עדויות מהנוכחים במקום ולנסות להתחקות אחר החשוד. "אנחנו יודעים את זהותו של האיש, חיפשנו אחריו אתמול בלילה, נעצור אותו ונמצה עמו את הדין", הסביר קצין בכיר במשטרת אילת, "זה אירוע חמור מאוד".

במשטרה הפיצו את פרטיו במספר תחנות המשטרה את זהותו של החשוד כדי לעצור אותו במידה ונמלט מהעיר. ההערכה היא כי ירד למחתרת. מאוחר יותר היום הוציאה עירית אילת הודעה כי חייו של החתול ניצלו וכעת מחפשים לו משפחה מאמצת.