קהילת הקונספירטורים האינטרנטית ערנית במיוחד במהלך שבוע האחרון בגלל התפתחויות חדשות בנוגע לטיסה MH370 – הידועה גם פשוט בתור 'המטוס המלזי'. עכשיו, התעוררה סברה חדשה כי ההריסות של המטוס נמצאו בסמוך לאי מבודד באוקיינוס ההודי.

פיטר מקמהון, טכנאי אווירי וחוקר אסונות תעופה מאוסטרליה, טוען שהוא מצא את מה שנשאר מטיסה MH370, אחרי שהוא השקיע 4 שנים בסקירת צילומי לוויין של NASA ו-Google Earth. לטענתו, המטוס המלזי התרסק כמה עשרות ק"מ דרומית מן האי Round Island – וניתן לראות זאת בבירור.

כבר למעלה מ-4 שנים שצוותי חיפוש סורקים את האוקיינוס ההודי אחר המטוס, אבל לא מוצאים דבר. בחלוף הזמן עלו מספר תאוריות לגבי היעלמותה של הטיסה (ממעורבות של חוצנים ועד קרע ברצף החלל והזמן), אך מקמהון טוען שלעולם לא יודיעו על דבר הימצאו. חוקר האסונות בן ה-64 צילם תמונה של המסך שמציג, לכאורה, את ההריסות של המטוס והעלה אותה לרשת בימים האחרונים - ותוך כדי הוא הסביר למה לדעתו הראיות יוסתרו מהציבור. 

בראיון לאתר החדשות הבריטי Daily Star, חוקר אסונות התעופה סיפר שגורמים מסוכנויות ביון בינלאומיות דואגים להסתיר מן הציבור את ממצאי החקירה. "לא רוצים למצוא את המטוס הזה, בגלל שכדורים חיררו אותו לחלוטין", סיפר מקמהון, "אם ימצאו אותו זה רק יפתח עוד חקירה". לטענתו, ארבעה אמריקאים הגיעו במיוחד לאוסטרליה בשביל לפקח על החיפושים אחר טיסה MH370 – כמו גם בשביל לטייח את הממצאים.

תעלומת המטוס המלזי ממשיכה להכות גלים ברחבי הרשת ולהטריף קונספירטורים ברחבי העולם. רק לפני כמה ימים דיווחנו לכם על אדם שהעלה הודעה קולית מסתורית לחשבון הטוויטר שלו, שכביכול מכילה את הרגעים האחרונים שנרשמו בקופסא השחורה של המטוס.