נוסטרדמוס התפרסם עוד בחייו במאה ה-16, אבל גם מאות שנים אחרי מותו שמו ידוע ברחבי העולם בעקבות הנבואות שלו שרבים טוענים שהתבררו כמדויקות, ביניהן נבואה על אסון התאומים, מלחמות העולם, שינויים מדיניים במדינות כמו סין ורוסיה ועוד.

לאסטרולוג, שהיה גם רופא מוערך מאוד, יש נבואות על אירועים עד לשנת 3797, וזה אומר שיש לו גם אחת לשנה הקרובה. מוכנים לזה?

ובכן, לפי נוסטרדמוס השנה הזו תהיה כולה מלחמה, אבל קשה ושונה מכל מה שידענו בעבר. כלומר, תהיה לחימה בין מדינות, קבוצות ודתות - אבל זה לא אומר שזה יתבטא בנשק כמו ב"מלחמה מסורתית". כמו כן, הוא טועם שימי הפאר של אירופה יעברו ושהיא תהיה מושפעת מהמון פליטים שיביאו לשם מנהגים חדשים משלהם. מדינות אירופה ישקעו בסכסוכים פנימיים בעקבות השינוי הגדול.

גם על רוסיה היה לנוסטרדמוס הרבה מה לומר. לדברי פרשנים שלו, הוא טען שרוסיה תהפוך לסוג של בורר עולמי בין המעצמות הגדולות בעולם. היא תחליט מה יהיה גורל המדינות האחרות כאשר סיביר - תאמינו או לא - תהפוך למרכז עולמי ותרבותי כתוצאה מתהפוכות.

View this post on Instagram

A post shared by President of Russia ���� (@v.putin1952) on

ההנחה היא שהעושר מהמשאבים הטבעיים של רוסיה תשים אותה במקום גבוה מעל שאר המדינות, משום שהעולם עלול להתמודד עם אסונות טבע ו/או אדם שיחלישו אותו. אבל עזבו, זה לא החלק הכי מלחיץ בנבואה.

מסתבר שהפרשנים שלו בטוחים שנוסטדרמוס טוען שהעולם יבוא לקצו ב-29.11.2019. זה לא אומר שמטאור יפגע בכם והכל יתפוצץ, אבל זה כן אומר שהחשש הוא מאסון טבע לכדור הארץ שיגבה חיי אדם כמו צונאמי ורעידות אדמה. כמו כן, הצפי הוא שהטמפרטורות ימשיכו לעלות באופן קיצוני וכתוצאה מכך הרבה מים יתאדו, הוריקנים וסופות יכו בכל מקום, הרי הגעש הרדומים יהפכו לפעילים והאפר הוולקוני יהרוס את החקלאות וכמובן גם אותנו. איזה כיף.

אגב, נוסטרדמוס טוען בשנים האלה שמפתחת סוג של מלחמת עולם שלישי, אשר יתחיל במתקפות טרור בפריז ויסלים משם, עד שהשלום העולמי יושג חזרה בשנת 2025, אך שמעטים מאוד ייהנו מזה. 

View this post on Instagram

A post shared by Kyle Jacobson (@kilaueakyle) on

כמובן שצריך לזכור שהנבואות של נוסטרדמוס לא הכי ברורות וישירות בתחזיות שלהן והרבה מוטל פה על הפרשנות של הקוראים. הרי אם כולם למשל ידעו על מה הוא מדבר עם אסון התאומים, אז מישהו היה מונע את זה. מה, לא?