בחלק הקודם של הקונספירציה המופרעת: היטלר הצעיר מצטרף לכת חשאית המתקשרת, כך הם מאמינים, עם שדים מהעולם התחתון. אלא ששדים אלו מתגלים כחייזרים מגלקסיה רחוקה שהקימו בעבר הרחוק את הציווילזציה האנושית. הם השאירו מובלעה של אנשיהם מתחת לכדור הארץ (החלול, להזכירכם) והפתח לשם הוא בטיבט. קרל האוסהופר, פרופ' למדעי המדינה באוניברסיטת מינכן ששירת במודיעין הגרמני ביפן בזמן המלחמה, שלח למובלעת הזאת משלחות ואף השתתף בחלקן - וכך הנאצים רכשו  את הידע והטכנולוגיה החייזרית המתקדמת למכונת המלחמה הנאצית.

עד כאן הזוי ומקסים אבל זה ממש לא נגמר כאן. מוכנים? ממשיכים.

נאצים בירח, גדודים אבודים ובקוטב

קונספירציה נאצים ב (צילום:  lolwot)
הצלחות המעופפות האלה של הנאצים | צילום: lolwot

הזיווג הביזארי הזה בין הנאצים לבין החייזרים התגלה כנישואי נוחות. לשניהם הייתה אותה מטרה - השתלטות על העולם. היטלר רצה להקים את הרייך השלישי שישלוט אלף שנים, ואילו החייזרים פשוט רצו לקצור את הזרעים שזרעו - האנושות. זה מציב את כל מלחמת העולם השנייה באור שונה לחלוטין, התחייה של דיקטטורות פשיסטיות בגרמניה, איטליה, ויפן הייתה כולה חלק מתכנית על זדונית ושטיפת מוחות חייזרית. המוח שלנו - מתפוצץ.

קונספירציה נאצים ב (צילום:  lolwot)
כבר ב-1942 הגיעו לירח | צילום: lolwot

ועכשיו - לבסיס הנאצים על הירח. כולכם שמעתם עליו מתישהו, הוא כבר הפך לסוג של בדיחה מוכרת, אז מה הסיפור שם באמת בצד האפל של הירח? (לא מחווה לפינק פלויד בשום צורה). הכירו את ולדימיר טרזיסקי, מדען ופיזיקאי בולגרי, דמות מוכרת בקרב חובבי העב״מים, שבשל התארים הרבים שרכש והידע העצום שיש לו, הפך לתאורטיקן קונספירציות מהמעלה הראשונה. בשנות השמונים הוא יצא בהצהרה שהנאצים הגיעו לירח כבר ב-1942. הוא אפילו יודע באלו טילים וצלחות מעופפות השתמשו, וכי לאחר שהתבססו שם, הקימו תעלות תת קרקעיות בצדו הרחוק של הירח - זה שלא ניתן לראות מכדור הארץ. ״בסוף המלחמה כבר היה להם בסיס מחקר קטן על הירח״, אמר.

קונספירציה נאצים ב (צילום:  lolwot)
יכול להיות שכך נראית המושבה הנאצית על הירח? | צילום: lolwot

אבל זה לא היה הבסיס הסודי היחיד שהיה לנאצים, ב-1938 הם הקימו בסיס באנטרקטיקה בשם ״נוישוובנלנד״ (שוואביה החדשה), ככל הנראה על חורבות בסיס של חייזרים שכבר היו שם. הם הכריזו על אדמה באנטרקטיקה כאדמה גרמנית ושלחו לשם משלחת שהקימה את הבסיס. ב-1944 כשהנאצים הבינו שהם הולכים להפסיד במלחמה, הם העבירו לבסיס האנטרקטי הענק את כל הטכנולוגיה החייזרית, וגם כ-250,000 חיילים שהפכו ברבות השנים לכינוי ״הגדודים האבודים״.

חלליות נאציות נגד ספינות אמריקאיות

לפי הערכות אמיתיות, כ-9,000 נאצים היגרו לארגנטינה לאחר המלחמה. למה דווקא ארגנטינה? האם זה בגלל שקיבלה אותם בזרועות פתוחות, או דווקא כי גיאוגרפית היא תשמש גשר מושלם מהעולם המודרני אל הבסיס האנטרקטי? היטלר, אגב, היה בין 9,000 המהגרים לארגנטינה, לאחר שזייף את התאבדותו והגיע אל ארגנטינה ומשם אל אנטרקטיקה באחת הצוללות הנאציות - אל המקלט הנאצי המושלם.

קונספירציה נאצים ב (צילום:  lolwot)
הבסיס הסודי באנטרקטיקה, יצרו קשר עם אנשי כדור הארץ החלול | צילום: lolwot

בדצמבר 1946 הגיעו ספינות אמריקאיות אל אנטרקטיקה במצבע מסווג שנקרא ״Highjump״ והשתתפו בו 4,700 חיילים, 33 מטוסים, ו-13 ספינות. המטרה הסודית של המשלחת הענקית הזו - להביס את המבצר האחרון של הנאצים. המבצע הוכתר ככישלון - הארטילריה האמריקאית לא יכלה לעמוד בפני הצלחות המעופפות וכלי המלחמה הנאצים. המבצע בוטל במהרה והכוחות נסוגו.

קונספירציה נאצים ב (צילום:  lolwot)
מחכים לקאמבק בקרח | צילום: lolwot

 

רק ב-1958 הצליחו האמריקאים לפתח נשק שווה ערך לזה של הנאצים - ראש הטיל הגרעיני w-25. הרישומים אכן מראים ניסויים גרעיניים של ארה״ב באנטרקטיקה, אך למעשה היו אלו התקפות על הבסיס הנאצי. האמריקאים חשבו כי הם הביסו סוף סוף את הצורר הנאצי, אך ב-1970 הכותב הניאו-נאצי ה. סטינבס טען כי הנאצים שרדו את ההתקפה האמריקאית בגלל מערכת המנהרות התת-קרקעיות שבנו וחיברו אותם למעשה את תושבי כדור הארץ החלול, וכי עד היום ״הגדודים האבודים״ מתאמנים מתחת לקרח ועל הירח לרגע הנכון בו יוכלו לחזור ולכבוש את העולם, ולהקים את הרייך השלישי. עד אז - בואו נירגע מהשקט המופלא ששורר בעולם מאז שנגמרה המלחמה, ניקח איזה כוס קברנה ונסתכל אל הירח בחרדה עצומה.

האזינו לפינת הקונספירציות בתכנית של טל ואביעד: