שנת 2019 עומדת להסתיים ואתם יודעים מה זה אומר, נכון? נבואות זעם אימתניות של באבא ונגה! כן, כמדי שנה, המאמינים של המיסטיקנית הבולגרייה שמתה לפני יותר מ-20 שנה מפרסמים את נבואותיה המסתוריות לגבי השנה הקרובה - ומה צופה לנו בשנת 2020? ובכן, אסונות. המון-המון אסונות.

לטענת מאמיניה של ונגה, שנת 2020 עומדת להיות הרסנית ביותר, בעיקר עבור יבשות אסיה ואירופה. מגדת העתידות צפתה שורה של אסונות טבע איומים במזרח הרחוק, כולל רעידת אדמה ענקית שתוביל למותם של 400 בני אדם. כמו כן, באבא ונגה חזתה כמה גלי צונאמי שיכו במספר מדינות, כולל אלסקה, פקיסטן, יפן וסין (נשמע לכם מוכר?).

View this post on Instagram

A post shared by NEVERGE (@nevergecom) on

באבא ונגה, אשר מוגדרת גם בתור "הנוסטרדמוס של הבלקן", ניבאה לא רק אסונות טבע. מאמיניה מספרים כי המיסטיקנית חזתה משבר כלכלי גדול במדינות אירופה שיתחולל כתוצאה מהברקזיט. מעבר לזה, היא ניבאה "פלישה של מוסלמים קיצוניים" אל אירופה, אשר תוביל למלחמה הרסנית שבה יעשה שימוש בנשק כימי. לטענת באבא ונגה, העימות הזה עשוי להוביל את היבשת לקיצה - האמנם?

המאמינים של המיסטיקנית טוענים שהיא צודקת ברוב המוחץ של נבואותיה. למעשה, נאמר כי אחוזי ההצלחה שלה עומדים על כ-80%, עם כמה דוגמאות מפורסמות מאוד (לכאורה) כגון הברקזיט, עלייתו של דאע"ש ואפילו פיגועי ה-11 בספטמבר. אף על פי כן, המיסטיקנית הבולגרייה טעתה בעבר.

View this post on Instagram

A post shared by The WTC/ & (@twintowersofwtc) on

רק בשנה שעברה מאמיניה באבא ונגה טענו כי היא חזתה את התנקשותו של ולדימיר פוטין - מה שלא קרה. כמו כן, הם טענו שהנשיא האמריקאי יאובחן עם גידול סרטני בראשו שיהפוך אותו לחירש. במילים אחרות, קחו את הנבואות הללו בערבון מוגבל - ובמקרה הכי גרוע, אל תגידו שלא אמרנו לכם.