"תוחלת החיים הממוצעת בתקופה ממנה הגעתי היא כ-400 שנים": סרטון שעלה לאחרונה ליוטיוב והפך לוויראלי, חשף שיחה עם איש מסתורי ששמו אדם, הטוען שהגיע אלינו משנת 4040. במהלך השיחה, הוא נתן הצצה אל אורך החיים בתקופתו וחשף מעט מפריצות הדרך הטכנולוגיות של המין האנושי מאז שנת 2019.

אדם מספר שהטכנולוגיה שאפשרה למין האנושי להגיע לגיל המופלג של 400 שנים פותחה בתחילת המילניום הרביעי. הוא מוסיף: "מדענים פיתחו גלולה/תרופה שיכולה להפוך את גופך לצעיר יותר או מבוגר יותר, אבל היא מפסיקה לפעול בשלב מסוים. בסופו של דבר, ישנם חלקים בגוף שלך שלגלולה אין השפעה עליהם ואלו פשוט נוטים למות - בעיקר המוח ומערכת העצבים. כרגע, אני בן 105".

אדם סיפר שהוא נשלח לכדור הארץ בשנת 2019 בשביל לחקור כיצד התקופה הנוכחית בכדור הארץ השפיעה על החיים בשנת 4040. למרות זאת, הוא מדגיש כי בתקופתו המין האנושי הצליח ליישב אזורים רבים ברחבי מערכת השמש - כולל את אחד הירחים של פלוטו. למעשה, אדם בעצמו נולד ומתגורר בכוכב מאדים.

"ישנם המון כוכבי לכת שבני אדם חיים עליהם, אבל העיקריים הם מאדים, חמה, נוגה וכדור הארץ - שהוא עדיין הכוכב העיקרי שבו אנחנו חיים", הוא מספר. "המין האנושי מתגורר גם על הרבה ירחים, אבל הם רבים כל כך שקשה לזכור את כולם".

אדם טוען כי הצלחנו לפתח בעתיד כלי תעופה ייעודיים למסע בין כוכבים, אשר מצליחים להגיע לכוכבי הלכת הקרובים לכדור הארץ בתוך יממה. לעומת זאת, בשביל להגיע למושבות באזור פלוטו צריך לטוס במשך חמישה ימים (ולפי החישוב שלנו, זה אומר שהחללית צריכה לטוס במהירות של יותר מ-35 מיליון קמ"ש - בהנחה שפלוטו נמצא בנקודה הכי קרובה שלו לכדור הארץ).

אדם מספר כי מעבר לפיתוחים הטכנולוגיים שיש לעתיד להציע, ישנם גם היבטים שליליים לתקופה שלו. לטענתו, כדור הארץ מאוכלס יתר על המידה, מה שהכריח את המין האנושי ליישב כוכבי לכת אחרים וירחים. כמו כן, הוא מוסיף כי אחת הבעיות הגדולות ביותר על חלק מאותן מושבות היא התחממות גלובלית, אם כי מדענים הצליחו למצוא דרכים למזער את הנזק.

אדם מסכם את דבריו בטענה כי בני אדם בתקופתו כבר נמצאים בקשר עם יצורים שחיים מחוץ לפלנטה שלנו. "כן, המין האנושי הצליח ליצור קשר עם חיים אינטיליגנטיים מחוץ למערכת השמש, אבל אני לא יכול להוסיף יותר מדי מידע כי זה עלול ליצור פראדוקס", הוא מספר. "כל מה שאני יכול להגיד זה שאתם עומדים להיתקל בהם בעתיד הקרוב - כמה קרוב? בעשרות השנים הקרובות".

אז מה אתם אומרים - אדם הצליח לשכנע אתכם? כי אותנו הוא הצליח. כלומר, הצליח לשכנע שהוא יעשה הכל בשביל צפיות ביוטיוב.