סיימון צ'ארלס דורנטה-דיי, בן 55 מאוסטרליה, הפך כבר מזמן לידוע בקרב תושבי בריטניה לאחר שטען באופן עיקש שהוא בנם הסודי של הנסיך צ'ארלס וקמילה. לטענתו, סבתא שלו, שעבדה בארמון עבור המלכה, סיפרה לו שהוא הבן של הזוג המלכותי ושהוא נולד כתוצאה מהרומן האסור שהיה להם בצעירותם.

סייימון מנסה כבר תקופה ארוכה לחייב את הנסיך צ'ארלס לעבור בדיקת DNA כדי להוכיח אחת ולתמיד את הקשר הישיר בינו לבין משפחת המלוכה, אך ללא הצלחה. בינתיים, הוא החליט להמשיך ולנפח את תאוריית הקונספירציה הזו בעזרת תמונה שמוכיחה, לדבריו, את הקשר הביולוגי. ולמרות שמדובר עד כה בטענות לא מבוססות, חייבים להודות שקצת קשה להתווכח עם התמונה הזו:

הנסיכה שארלוט (צילום: פייסבוק\Prince Simon Charles)
בתו של סיימון לצד הנסיכה שארלוט | צילום: פייסבוק\Prince Simon Charles

בתמונה, השווה סיימון בין בתו לבין הנסיכה שארלוט והראה את קווי הדמיון המדהימים ביניהן. "וואו זה מדהים, כמעט זהות לגמרי וצבע העיניים הוא התאמה לא אמיתית", כתבה אחת הגולשות בתגובה. "וואו זה בהחלט תמונת מראה, הם לא יוכלו להתכחש לזה", כתבה אחרת.

המאבק של סיימון לחייב את הנסיך צ'ארלס לספק בדיקת DNA נמשך כבר 3 שנים בבית המשפט באוסטרליה. נכון לעכשיו, איש במשפחת המלוכה או נציג מטעמה לא הגיב לטענות האלו, וגם לא נראה שזה יקרה אי פעם.