דוגמנית אינסטגרם פופולארית מאוסטרליה מצאה את מותה על יאכטה יוקרתית של מיליארדר מקסיקני ובנסיבות מסתוריות מאוד. אתר ה-NY Post מדווח כי הדוגמנית המדוברת היא שינייד מקנמרה, בלוגרית לייף סטייל בת 20 מסידני, אשר סיירה על האי היווני קפלוניה ששוכן בים היוני.

גופתה התגלתה על גבי כלי השייט Mayan Queen IV ביממה האחרונה, כאשר חבל כרוך סביב צווארה. עוברי אורח הזעיקו את כוחות ההצלה המקומיים, תוך כדי שהם מנסים לבצע בה פעולות החייאה. מסוק חילוץ הוזעק למקום ועל פי הדיווחים של כלי התקשורת היווניים, רופאים קבעו את מותה בזמן הטיסה לביה"ח.

A post shared by Salt Bby �� (@sineadmcnamara) on

A post shared by Salt Bby �� (@sineadmcnamara) on

הבעלים של כלי השיט הוא אלברטו ביירס, איל כרייה מקסיקני ששווי הנכסים שלו מוערך ביותר מ-9 מיליארד דולרים. על פי הדיווחים, הוא לא היה על היאכטה בזמן התקרית. המשטרה המקומית עדיין חוקרת את נסיבות מותה והודעה רשמית בנושא עדיין לא פורסמה. אף על פי כן, אתר החדשות היווני In Kefalonia דיווח בסוף השבוע כי הדוגמנית שמה קץ לחייה על סיפון היאכטה היוקרתית. לטענתם, היא תלתה את עצמה ביכרתי כלי השיט עם הזריחה.

מקנמרה הייתה דוגמנית אוסטרלית ובלוגרית לייף סטייל אשר נהגה לתעד את הטיולים שלה ברחבי העולם. אחרי חשבון האינסטגרם שלה עוקבים מעל ל-21 אלף גולשים, רבים מהם התייחסו להודעה בנוגע למותה בפוסט האחרון שלה מלפני 6 ימים. "נוחי על משכבך בשלום ילדה יקרה", כתב אחד המשתמשים. למרות זאת, חלק ניכר מהתגובות התייחסו לנסיבות מותה השערורייתיות.

ɲɛbjɛski tiger stripes below ���� photo from this morning (niebieski is a polish word for beautiful blue, a young polish girl from my last boat taught me it when we were jet skiing around the most beautiful turquoise water in the med last year. It has been my favourite word ever since)

A post shared by Salt Bby �� (@sineadmcnamara) on

"אני מוכן להתערב שהיא עשתה משהו מטומטם לפני מותה", כתב אחד המגיבים. אחר התייחס לעובדה שהיא מתה על סיפון ה-Mayan Queen IV ותהה "מה היא עשתה על יאכטה של מיליארדר מקסיקני?". משתמש נוסף התייחס להודעה על מותה וכתב: "יש רוצח שמסתובב חופשי באזור" – האומנם?