הלם היכה באזרחי ממדינת מהארשטרה, אשר במזרח הודו, בעקבות רצח המוני שבוצע על ידי אישה מקומית. על פי הדיווחים של כלי התקשורת באזור, פראדניה סוּרבסה מואשמת כי רצחה חמישה אנשים ב-18 ליוני, במהלך סעודה חגיגית בביתה. מסתמן שהיא החליטה להרעיל את האורחים בארוחה כי כמה מהם העליבו אותה לאחר שצחקו על כישורי הבישול שלה.

אתר החדשות הבריטי Metro מדווח כי סוּרבסה התכוונה לרצוח את בעלה, אחיותיו, חמותה ואחות חמותה, בגלל שהם לעגו על המראה החיצוני שלה. בחקירתה, המואשמת טענה שבני משפחתו של בעלה נהגו לצחוק לעיתים תכופות על גוון העור הכהה שלה (אשר מוכר כפחוּת בעיניי האוכלוסייה השמרנית במדינה), כמו גם על הבישולים שלה.

המשטרה המקומית פתחה בחקירה בעקבות חשד להרעלה המונית בארוחה. כלי התקשורת ההודים מדווחים כי למעלה מ-80 אנשים שנכחו בארוחה פונו לקבלת טיפול רפואי בביה"ח ו-5 אנשים אחרים מתו – מתוכם 4 ילדים (הצעיר ביניהם בן 7) וגבר בן 53. וילאש ת'קריי, ילד בן 13 ששרד את התקרית, סיפר לכתב מקומי כי מנת הדאל שהוגשה הייתה מרה. מאוחר יותר, התברר שסוּרבסה ערבבה בפנים רעל נחשים.

החשודה נעצרה ונחקרה בתחנת המשטרה המקומית, שם היא הודתה בחשדות המיוחסים לה. וישוואג'יט קיינגאדה, מפכ"ל המשטרה האזורי, התייחס לממצאי החקירה בהודעה לתקשורת. "סוּרבסה סיפרה לאורך החקירה כי בני משפחתו של בעלה נהגו להקניט אותה באופן קבוע במשך שנתיים", סיפר המפכ"ל, "לטענתה, הם לעגו לה על גוון העור הכהה ועל המנות שהיא הגישה בזמן הסעודה".

חוקרי מז"פ הוזעקו לזירת הרצח ומצאו בסביבה שרידים של הרעל אשר נמצא בדאל של סוּרבסה. בעקבות ממצאי החקירה וההודאה באשמה, היא מואשמת במספר סעיפים פליליים, כולל: רצח, ניסיון רצח וכוונות זדון על פי החוק ההודי. במידה והיא תימצא אשמה, היא עלולה לקבל עונש מוות בתלייה.