דניס ראדר, אחד הרוצחים הסדרתיים הגרועים ביותר בתולדות ארה"ב, חוזר לכותרות בעקבות התייחסות שנויה במחלוקת לפשעים הנוראיים שלו. על פי הדיווחים של אתר האינטרנט NY Post, הרוצח הנתעב נשמע בריאיון מלפני כ-13 שנים מספר שהוא חושב שהוא נרדף על ידי שדים בתקופה שרצח את קורבנותיו.

אם אתם עוקבים אחרי המדור, אז אתם אולי זוכרים שהתייחסנו כבר לפועלו של ראדר מספר פעמים (כמו למשל בכתבה על עובדות מצמררות על רוצחים סדרתיים ובכתבה על רוצחים שהשאירו את חותמם על קורבנותיהם). במרוצת השנים, הרשויות הגדירו אותו בתור רוצח ה-BTK – שזה ראשי תיבות של 'קשירה, עינויים, רצח'. הוא החל לרצוח אנשים בין השנים 1974 ל-1991, באותה תקופה הוא קשר, עינה ורצח עשרה בני אדם בעיירת וויצ'יטה, אשר בקנזס – ביניהם שני ילדים.

A post shared by True Crime�� (@true.crime.community) on

הריאיון עם ראדר התפרסם כחלק מקדימון לסרט דוקומנטרי על הרוצח ששמו: "Snapped: Notorious BTK Serial Killer". בשיחה עם העיתונאי לארי הטברג, ראדר נתן הצצה אל המוח המעוות שלו. "אני רוצה שכל העולם ידע שאני רוצח סדרתי", אמר ראדר לעיתונאי. "באופן אישי, אני חושב ששדים גרמו לי לרצוח. אני יודע שזה לא כל כך נוצרי להגיד את זה, אבל זאת דעתי".

לטענתו של ראדר, השדים השתלטו עליו עוד בצעירותו ולמעשה, שלטו בכל היבט של התפקוד היומי שלו. כאשר הוא התבקש על ידי המראיין לתאר את הרגשות שלו כלפי הקורבנות, ראדר אמר: "אני מניח שהרגשתי תחושה מסוימת של הישגיות. כמו מטרה שהצלחתי להשיג, או טרף שהצלחתי לצוד. מעין תחושת עליונות".

ראדר נעצר על ידי המשטרה לאחר שהוא להם שלח דיסקט עם הודעה מוצפנת והחוקרים הצליחו לזהות את מקור המסמך – הכנסייה שלו. בשנת 2005, זהותו של רוצח ה-BTK נחשפה והדהימה את תושבי וויצ'יטה. מאוחר יותר, ראדר, מנהיג רוחני בקהילה, גבר נשוי ואב לשני ילדים, הודה בהאשמות המיוחסות לו וקיבל 10 מאסרי עולם על כל רצח שהוא ביצע.