ההוכחה של סימוני רני (צילום: סימוני רני)
ההוכחה של סימוני רני: היטלר והחברה השחורה שלו, בכיף שלהם בברזיל | צילום: סימוני רני

חובבי תאוריות הקונספירציה, זה בשבילכם: מחברת של ספר חדש טוענת שיש אמת בכל הסיפורים והיטלר כלל לא התאבד בבונקר בברלין ב-1945. לפי סימוני רני גואריירו דיאס (Simoni Renee Guerreiro Dias), הפיהרר ברח מהבונקר וחי חיים מלאים עד אשר מת בשיבה טובה בגיל 95.

לפי הספר שכתבה סימוני הברזילאית, היטלר מת בשנת 1984 בכפר קטן בברזיל בשם נוסה סנורה, סמוך לגבול עם בוליביה. נשמע הזוי? לסופרת יש גם תמונה כדי להוכיח את זה. היא טוענת שהיטלר ברח לארגנטינה אחרי המלחמה, ואז לפרגוואי, עד אשר התיישב בברזיל במדינת מאטו גרוסו. שם, שימו לב, היטלר היה בטוח שקבור אוצר חבוי, ואפילו הייתה לו מפה אליו - אותה קיבל מבעלי הברית שלו מהוותיקן.

זה לא נגמר כאן. כדי שלא יחשדו בזהותו האמיתית, היטלר פיתח מערכת יחסים עם אישה שחורה בשם קוטינגה. אישה שחורה, הבנתם? משהו שהדיקטטור האכזרי שהאמין בתורת הגזע לעולם לא היה עושה.

בספר, שנקרא "היטלר בברזיל - חייו ומותו", רני מתארת את חייו של היטלר - ששינה את שמו לאדולף לייפציג - בעיירה השקטה בברזיל. הסופרת הברזילאית אומרת שעבור המקומיים, "לייפציג" היה ידוע כ"גרמני הזקן". כמו כן, לייפציג היה מקום הולדתו של באך, המלחין האהוב על היטלר.

שלטון הטרור של היטלר (צילום: צילום מסך מתוך youtube)
לא התאבד? | צילום: צילום מסך מתוך youtube

היסטוריונים שונים ששמעו את טענותיה של סימוני ממהרים להכחיש וטוענים שמדובר בעוד תאוריה מופרכת. אך רגע לפני שהעולם נופל עליה עם כל כובד משקלו, לסימוני יש תכנית: היא מתכננת להשתמש בדגימות די.אנ.איי של קרוב של היטלר, ולהשוות אותן עם אלה של אדולף לייפציג - אחרי שקיבלה רשות לבדוק את גופתו שנקברה בנוסה סנורה. סימוני אף טוענת שהיא הוסיפה בפוטושופ שפם על התמונה של לייפציג והשוותה את התוצאה לתמונה של היטלר - והדימיון היה מדהים.

(מקור)