לכבוד ליל כל הקדושים איגדנו עבורכם 8 סרטונים שידירו שינה מעיניכם, יגרמו לכם להסתכל בחשד על כל דלעת ולצעוד בחרדה בחניון. חושבים שאתם אמיצים מספיק בשביל לצפות בכולם? בהצלחה!

המתים המהלכים

מאמינים בזומבים? כמובן שלא, הם לא קיימים במציאות. או שאולי לא מומלץ לקפוץ למסקנות כל-כך מהר. אם הייתם משוטטים בשדה האימה הזה, ייתכן והייתם מאמינים בזומבים.

המכונית שלא הייתם רוצים לפגוש בצד הדרך

לאחר שאיבד את עבודתו בחנות נעליים, החל רמי גאייאר, אושיית היוטיוב הצרפתי, להעביר את זמנו החופשי בלמתוח את הציבור. והפעם - הפתעה מיוחדת שתגרום לכם לברוח על נפשותיכם.

הדלעות קמו לתחייה

הורים וילדיהם יצאו אל חוויה משותפת לכבוד החג - קטיף דלעות. הם לא ידעו מה מצפה להם בין השיחים. המצלמה תיעדה כל בהלה וכל צרחה.

המסכה והמצ'טה

הנה מישהו שלא הייתם רוצים לפגוש ביום בילוי רגוע באגם. המתיחות התרחשו בשמורת טבע ברוד איילנד. הנמתחים צרחו מרוב פחד, ואתם תשאגו מרוב צחוק.

חיים בסרט, והסרט הוא "המסור"

הדבר העיקרי שמרגיע את החרדות והפחדים שלנו בעת צפייה בסרט אימה היא חזרה רפטטיבית על המשפט "זה רק סרט". מה קורה כשהדמויות המפחידות שאתם מכירים מהקולנוע פוגשות אתכם במציאות?

 המוציא להורג

לפעמים כל מה שצריך כדי להפחיד אנשים זה מסכה ומחבט. אה וגם כמה גופות, והרבה מאוד דם. איך זה מרגיש להיות עד לרצח בשעת לילה מאוחרת?

עגלת הסופר הכי מפחידה שפגשתם

אתם עושים קניות, אדם בלי ראש אוחז בעגלה מלאה בשקיות חטיפים. אם מחוסר הראש לא עצר בעדכם מלשלוף שקית מהערימה, זו בעיה שלכם.

שטיפת מכוניות מהסיוטים

מכונת שטיפת המכוניות היא סיוט בפני עצמו, מקור קטן וסגור ממנו אין לברוח. עכשיו תוסיפו לזה כמה הפתעות מיוחדות לליל כל הקדושים.