אימה באוויר: נוסעים ואנשי צוות תעופה בטיסה של חברת Brussels Airline, נאלצו לרתק את אחד הנוסעים לאחר שהחל להתפרע על המטוס – והכל תועד בזמן אמת. בסרטון שעלה לרשתות החברתיות ניתן לראות את הנוסע הזועם יורק על אחת הדיילות, לפני שהוא סוטר לה בפרצוף.

גורמים המעורים בפרטי התקרית מספרים שהיא התחוללה ביום שישי בבוקר, לאחר שהנוסע התלונן כי שני גברים התנכלו לחמותו ולא אפשרו לה להניח את המרפקים על משענות הידיים של מושבה. "הבחור התלונן לדיילים שהם לא עוזרים לאמו והם ניסו להרגיע אותו", סיפרה כרמן מור, האישה שפרסמה לראשונה את הסרטון. בשלב מסוים, הדיילת הראשית פנתה אליו ואיימה עליו שאם הוא לא יירגע, אז הוא ייעצר מיד בתום הנחיתה. כאן הסיטואציה יצאה משליטה.

הגבר תועד יורק לדיילת הראשית בפרצוף בזעם. הדיילת הוותיקה לא נשארה חייבת וסטרה לו. הנוסע נתן לה בתגובה סטירה עוצמתית ללחי, לפני שנוסעים ודיילים התנפלו עליו וריתקו אותו. אשתו של הנוסע נשמעת צועקת בכעס "עזבו אותו!" רגע לפני שהסרטון מסתיים.

קרוב משפחה של הנוסע התייחס לתקרית ואמר כי הגבר הורד מן הטיסה כשהוא סובל מפציעות קשות. לטענתו, הגברים שהתנפלו עליו שברו לו את הצלעות במהלך ההמולה ומאוחר יותר, שוטרים גררו אותו בניגוד לרצונו על מדרגות הפלדה של המטוס, למרות שהוא ביקש לקבל סיוע רפואי. נכון לשעה זו, חברת Brussels Airline טרם התייחסה לתקרית.