האימה הכי גדולה שלנו היא הבושה החברתית מתנועות מעיים בלתי רצוניות. הסרטונים והתמונות הבאות גרמנו לנו למתח נפשי מאוד קשה: שלושה חברים, בריטי, אוסטרלי וטייווני נתקעו במעלית. הבעיה: זה היה אחרי שהם אכלו קארי במסעדה הודית. מהר מאוד הם הבינו שהם בבעיה רצינית מאוד כשמערכת העיכול שלהם החלה לנסות להתאושש מטראומת הארוחה וכולם היו צריכים להתפנות במהירות.

לא עזרה העובדה שבתא המעלית האטום שררה טמפרטורה של 38 מעלות, והגזים החלו להצטבר בבטנם.  בן רוז האוסטרלי, קג'ה וונג הטייווני וסקוט לינטרן הבריטי החליטו לתעד את רגעי החברות האחרונים שלהם, לפני שהם לא יוכלו להסתכל יותר איש בפניו של רעהו. קג'ה היה הראשון שהתלונן על כך שהוא צריך להשתין, ואחריו סקוטי סיפר כי הוא מתחרט על מנת הקארי החריפה "ספייסי לאסקה" שאכל.

תקועים במעלית
סיוט שלנו | צילום: בן רוז

בן שחזר את רגעי האימה: "התקשנו לנשום אחרי שמאמציו של סקוטי כשלו, היה ריח במעלית שחשבתי שיישאר איתנו לנצח", כואב לנו בלב. "קג'ה נשם דרך פתח צר בדלתות המעלית ודמעות מילאו את עיניו. הוא לא היה מסוגל לדבר".

הגברים נתקעו במעלית של המסעדה ההודית "מרארה" בדרווין, אוסטרליה, אחרי שסיימו את ארוחתם וחזרו לחדרם במלון. בסך הכל הם היו תקועים במעלית כשעה וחצי והגדירו את התנאים שהיו במעלית כ"חם כמו בגיהנום". בעוד בן וסקוטי הצליחו לראות את ההומור שבעניין, קג'ה לקח את זה די קשה והתקשה להסתגל. לבסוף שחררו אותם ואחרי שהתפנו, הלכו ישר לפאב כדי לשתות, לשכוח מהטראומה, ולהפוך לכוכבים ויראלים עם עשרות אלפי צפיות.

(מקור)