בדיוק כשחשבתם שלא יכולים להישבר יותר שיאים באינטרנט, מגיע הסרטון הבא מן המזרח הרחוק. במה שיכול להיות מתואר בקלות בתור "15 השניות הכי הזויות בעולם", ניתן לראות קוף, ככל הנראה מסוג מקוק סרטנים או מקוק ארוך זנב, רכוב על אופנוע מתנגש בספסל עליו יושבים בני משפחה - ומנסה לחטוף את אחת הפעוטות מאמה.

התיעוד הביזארי עלה לטוויטר אתמול וכבר נצפה קרוב ל-6 מיליון פעמים. התקרית התחוללה ככל הנראה בג'קרטה, אינדונזיה, שם אמני רחוב נוהגים להעלות הופעות עם קופים - כולל כאלו בהם היונקים הזעירים רוכבים על אופנועים.

"לכל מי שלא מבין מה הוא רואה כאן, יש לנו באינדונזיה הצגות רחוב עם קופים", כתב המשתמש שהעלה את הסרטון, אשר הזדהה כתושב ג'קרטה. "ישנן אטרקציות שמותרות על פי החוק המקומי וזו עם האופנוע אינה אחת מהן".

על פי החוק המקומי, אמן רחוב שייתפס עם חיית בר ללא היתר צפוי לקבל קנס כספי של 2,500 רופי אינדונזי (16 סנט אמריקאי) ועלול להישלח למאסר של עד שלושה חודשים. פעילי זכויות בעלי חיים במדינה מספרים שהחוק מיושן מאוד ונחקק עוד בתקופת המנדט ההולנדי במדינה. מעבר לזה, הרשויות המקומיות כמעט ולא אוכפות אותו ברחבי המדינה. 

המשתמש שהעלה את הסרטון הוסיף: "למרות שהאטרקציה לא מותרת בחוק, ישנם אנשים שעדיין מבצעים אותה בגלל שהעונשים לא מספיק חמורים".