זה קרה לפני כמה ימים בעיר בני ברק. שני ילדים כבני עשר, ככל הנראה תלמידים שסיימו את הלימודים, מגיעים למעבר החציה ומסתכלים לצדדים. סמוך להם חוצה את הכביש תושבת העיר עם עגלת תינוק. השניים חוצים את הכביש במהירות במעבר חצייה ברחוב סוקולוב – כאשר לפתע מגיח ג'יפ מעבר לעיקול ופוגע בהם בעוצמה.

מעוצמת הפגיעה שני הילדים הועפו למרחק כמטר ונראה כאילו הם נפגעו קשה. הנהג נותר בתוך הג'יפ, ככל הנראה בהלם למשך כמה שניות, אך אז לתדהמת עדי הראייה, הילדים קמו על רגליהם ועזבו בבהילות את זירת התאונה. כעבור כמה שניות הנהג יצא מהג'יפ, הבחין שעל הפגוש מונחת כיפה של אחד התלמידים וניגש לעברם כדי למסור להם את אותה.

מצלמות האבטחה של תלמוד התורה תיעדו את התאונה והפיצו את הסרטון בקרב בתי הספר בעיר, כדי שהתלמידים והמורים ינקטו במשנה זהירות כשהם חוצים כבישים, וכדי להרתיע נהגים ולגרום להם לנסוע לאט יותר לפני מעברי חצייה.

אין תמונה
יצאו ללא פגע

איתי גדסי, עורך אתר האינטרנט החרדי 'כל הזמן' אשר העלה את הסרטון, טוען שמדובר בתופעה מוכרת בבני ברק שכאשר נהגים פוגעים בילדים ואלה לא מערבים משטרה וממהרים לעזוב את המקום. במקרה הנוכחי, כונן של זק"א הוקפץ לזירת התאונה אך אביו של הילד שהיה במקום ביקש שלא לפנות אותו לבית החולים בנימוק שלא קרה לו דבר.

"זו באמת תאונה יוצאת דופן, מוזרה מאוד. זה נראה שהג'יפ דורס אותם ומעיף אותם למרחק ואחרי כמה שניות הם מתאוששים, קמים ועוזבים את המקום במהירות. אני מעריך שהם חטפו פגיעות יבשות ולא חשו בכאב ולכן לא עזבו את המקום בלי לעשות מזה בלאגן. זה יכול היה חס וחלילה להיגמר באסון אבל לילדים היה נס פורים", כך גדסי.