בהלה בתאילנד: זוג הורים נחרדו לגלות שבתם, שזה עתה נולדה, נחטפה מהתינוקייה בביה"ח. התקרית התחוללה במחוז פנג נגה, אשר בדרום המדינה, ותועדה על ידי מצלמות האבטחה של המקום.

בסדרת קליפים ממוקד האירוע ניתן לראות כיצד החשודה, הלבושה בחיג'אב, הולכת במסדרון המחלקה כשהיא מחזיקה את התינוקת בידיה. בשלב מסוים, היא לוקחת אותה אל מחוץ לביה"ח ונמלטת מהמקום עם אופנוע. כוחות המשטרה פתחו בחקירה של נסיבות האירוע ובמצוד אחר החשודה, אשר הוביל למעצרה מאוחר יותר באותו יום.

סריוואלק אקת'מסטין, החשודה בת ה-27, הודתה באשמה בזמן החקירה וחשפה כי ביצעה את הפשע הנורא בגלל שעברה לאחרונה הפלה. "הייתי בהיריון ואיבדתי את התינוק", סיפרה בחקירה. "לא יכולתי לספר את זה לבעלי בגלל שהוא רצה כל כך להיות אבא".

החשודה סיפרה כי היא המשיכה להעמיד פנים שהיא בהיריון, עד שבשלב מסוים היא נסעה לביה"ח כביכול בשביל ללדת. אקת'מסטין הבודהיסטית לבשה על עצמה ביגוד מוסלמי מסורתי ונסעה למחלקת היולדות, שם היא התחברה עם בני זוג שזה עתה ילדו תינוקת. בשלב מסוים, היא שכנעה אותם להחזיק אותה בזמן שהם ינוחו וברגע שאלו הסכימו, היא הסתירה את התינוקת בחיג'אב ונמלטה איתה לביתה.

סגן ניפון יאנפיסרן, הבלש שאחראי על החקירה, סיפר כי החשודה הודתה במעשיה וכעת צפויה לקבל עונש מאסר. הבלש הוסיף: "עשויים לגזור עליה בין 3 ל-5 שנות מאסר, אבל זה תלוי בהליך המשפטי".